روش استفاده از WhatsApp در اپل واچ سری 4

با برنامه +MI می توانید اپلیکیشن WhatsApp را در اپل واچ خود داشته باشید و با دوستان خود بگپید

0
9758
روش استفاده از WhatsApp در اپل واچ سری 4, استفاده از WhatsApp در اپل واچ سری 4, استفاده از WhatsApp در اپل واچ, استفاده از واتساپ در اپل واچ, نصب واتساپ در اپل واچ, نصب WhatsApp در اپل واچ, نصب واتساپ در Apple Watch, واتساپ اپل واچ, برنامه +IM, روشتک,Raveshtech, آموزش فناوری, ترفند های اپل واچ, آموزش اپل واچ, اپل واچ, Apple Watch
لینک پیشنهادی

روش استفاده از WhatsApp در اپل واچ سری 4

روش استفاده از WhatsApp در اپل واچ سری 4

با داشتن بیش از 1.5 میلیارد کاربر فعال در سراسر جهان، WhatsApp با اختلاف بسیار محبوب ترین اپلیکیشن پیام رسان جهان می باشد. این یکی از دلایلیست که بیشتر ما دوست داریم تا در Apple Watch سری 4 نیز به واتساپ دسترسی داشته باشیم.

شوربختانه، فیسبوک، مالک اپلیکیشن WhatsApp، تاکنون کاری برای پشتیبانی از این اپلیکیشن در watchOS انجام نداده، اما شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن +IM این کمبود را در اپل واچ خود برطرف نمائید. این اپلیکیشن در کنار پشتیبانی از WhatsApp، از اپلیکیشن های دیگری همانند Instagram، Telegram، Facebook، Messenger، Skype، Tinder، Linkdin پشتیبانی می کند. در این نوشتار می خواهیم روش استفاده از WhatsApp در اپل واچ سری 4 را استفاده با برنامه +IM به شما آموزش دهیم، پس با ما همراه باشید.

چگونگی استفاده از اپلیکیشن WhatsApp در اپل واچ سری 4 و سری 3

از آنجا که اپل واچ های سری 3 و سری 4 از اینترنت داته یا Data استفاده می کنند، شما می توانید با استقلال بیشتری با دوستان خود ارتباط برقرار کنید. بدین معنا که برای استفاده از اینترنت دیگر نیازی به اتصال به آیفون Paired یا جفتیده با اپل واچ خود را نخواهید داشت و می توانید با استفاده از ساعت هوشمند خود مستقیما از اینترنت داته یا Data استفاده کنید.

  1. نخست می باید اپلیکیشن IM+ Watch روی اپل واچ خود دانلود کنید. هرچند که این برنامه پولی می باشد ولی در کل به دلیل تحریم ها و محدودست های پیش روی، با کمی وب گردی می توانید نسخه های این برنامه را پیدا کنید.
    برای این کار برنامه Watch را در آیفون جفتیده با اپل واچ خود، باز کنید. سپس دکمه Search در پایین منو بتپید و IM+ Watch را جستجو کنید.
  2. پس از دانلود شدن برنامه روی اپل واچ، آن را از لیست AVAILABLE APPS در زبانه My Watch، نصب کنید. این کار IM+ Watch را در لیست برنامه های اپل واچ شما نمایش خواهد داد.
  3. در اپل واچ خود برنامه IM+ Watch را باز کنید. برای نخستین بار یک کد QR نمایان خواهد شد.روش استفاده از WhatsApp در اپل واچ سری 4, استفاده از WhatsApp در اپل واچ سری 4, استفاده از WhatsApp در اپل واچ, استفاده از واتساپ در اپل واچ, نصب واتساپ در اپل واچ, نصب WhatsApp در اپل واچ, نصب واتساپ در Apple Watch, واتساپ اپل واچ, برنامه +IM, روشتک,Raveshtech, آموزش فناوری, ترفند های اپل واچ, آموزش اپل واچ, اپل واچ, Apple Watch
  4. اکنون برنامه WhatsApp را در آیفون خود باز کنید. گزینه Settings یا تنظیمات را در پایین منو بتپید. سپس WhatsApp Web/Desktop را بتپید.
  5. اکنون می باید گزینه Scan QR Code را که پیشتر دیده اید بتپید.
  6. سپس آیفون خود را بالا اپل واچ برده تا گوشی شما QR code را اسکن کند. آیفون شما به سرعت کد QR را اسکن خواهد کرد و برنامه IM+ Watch با آیفون شما synced یا همگامیده می شود.

اکنون برنامه را در اپل واچ خود باز کرده تا بتوانید از برنامه WhatsApp روی مچ خود استفاده کنید. همه مخاطبین واتساپ در اپل واچ شما نمایش داده می شوند که ممکن است کمی زمان بر باشد، پس شکیبا باشید. پس از نمایان شدن لیست مخاطبین، مخاطب دلخواه خود را تپیده و با تپ دکمه Reply، گپ با او را بیاغازید.روش استفاده از WhatsApp در اپل واچ سری 4, استفاده از WhatsApp در اپل واچ سری 4, استفاده از WhatsApp در اپل واچ, استفاده از واتساپ در اپل واچ, نصب واتساپ در اپل واچ, نصب WhatsApp در اپل واچ, نصب واتساپ در Apple Watch, واتساپ اپل واچ, برنامه +IM, روشتک,Raveshtech, آموزش فناوری, ترفند های اپل واچ, آموزش اپل واچ, اپل واچ, Apple Watch

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید