استفاده از کنترلهای لمسی هوم پاد مینی

استفاده از کنترلهای لمسی هوم پاد مینی

استفاده از کنترلهای لمسی هوم پاد مینی

در حالی که شما می توانید دکمه های ولوم صدای Homepod و HomePod mini را می توانید روی سطح کنترل تاچ این دستگاه ها ببینید اما در عین حال می توانید کار های بسیاری را با نمایشگر تابان آن انجام دهید. در این آموزش می خواهیم روش استفاده از کنترل های لمسی هوم پاد را به شما نشان دهیم.

صفحه نمایش بدون تکلف و ساده بالای هوم پاد مینی را می توان برای هر کاری از پخش آهنگ گرفته تا رد کردن ترک های آهنگ مورد استفاده قرار داد. پس اگر میلی به استفاده از عملگرهای دستیار هوشمند اپل Siri برای استفاده از هوم پاد مینی ندارید کنترل تاچ های این بلندگو برای شما واقعا کارامد خواهد بود.

شما می توانید کنترل های لمسی هوم پاد یا هوم پاد مینی را در بالای آن پیدا کنید. این نمایشگر رویین با چندین رنگ روشن می شود. شما می توانید ببینید که در هنگام شنیدن هوم پاد یا هوم پاد مینی،  در هنگام پردازش یک درخواست، رنگ ها نمایشگر آن ها در حال تپش هستند.

استفاده از کنترلهای لمسی هوم پاد مینی
استفاده از کنترلهای لمسی هوم پاد مینی

هنگامی که هوم پاد شما در حال پخش است، می توانید یک چراغ سفید را در میان نمایشگر ببینید و هنگامی که هوم پاد غیر فعال است نمایشگر چشمک می زند.

در اینجا راه های استفاده از کنترل های لمسی هومپاد را به شما نشان داده ایم:

  • فعال کردن Siri: با فشار دادن و نگه داشتن سطح لمسی بالای هوم پاد، دستیار Siri فعال می شود و برای فعال کردن آن دیگر نیازی به گفتن Hey Siri نخواهید داشت.
  • تنظیم صدا: با تپیدن (انگشت زدن) دکمه های + و – بالای هومپاد می توانید صدای آن را کم و بیش کنید. شما می توانید با فشار دادن و نگه داشتن دکمه این فرایند را سریعتر کنید.
  • Pause/Resume: اگر می خواهید پخش را متوقف کنید و یا اینکه دوباره پخش شود می توانید با یک تپ رو سطح لمسی هومپاد این کار را بکنید. این سریعترین را برای بیصدا کردن هوم پاد است.
  • آهنگ یا ترک پسین: برای رفتن به آهنگ پسین یا بعدی، می توانید سطح لمسی بالای هوم پاد را دو-بار بتپید (با انگشت ضربه بزنید).
  • آهنگ یا ترک پیشین: برای رفتن به آهنگ پیشین می باید سطح تاچ هوم پاد خود را 3 بار بتپید. البته اگر در حال پخش یک لیست یا آلبوم هستید.
  • خاموش کردن آلارم:اگر هومپاد خود را کنار میز می گذارید و عادت دارید که از آلارم و هشدار آن استفاده کنید. می توانید تنها با تپیدن سطح لمسی هوم پاد آلارم را قطع کنید و دیگر نیاز ندارید تا بامداد بگوئید Hey Siri Stop

 

منبع
howtogeek
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا