how toiOSiPadOSآیپدآیفون

اشتراک گذاری عکس های پیشنهادی آیفون و آیپد

اشتراک گذاری عکس های پیشنهادی آیفون و آیپد

اشتراک گذاری عکس های پیشنهادی آیفون و آیپد

یکی از ویژگی هایی که اپل در iOS 12 آن را معرفی کرد، ویژگی Sharing Suggestions یا پیشنهادهای اشتراک گذاری است که به برنامه Photos افزوده شده. این ویژگی می تواند عکس های پیشنهادی از راه برنامه Messages و همچنین سیستم اشتراک گذاری لینک iCloud، عکس ها و ویدئوهای شما را همرسانی کند.

ویژگی Sharing Suggestions یا پیشنهاد های اشتراک گذاری چیست؟

در ویژگی Sharing Suggestions، دستگاه iOS شما، بصورت خودکار، نِوِستان (library – کتابخانه) عکس شما را آنالیز کرده و آلبوم ها یا عکس هایی را که می توانید با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید را به شما نمایش می دهد. برای نمونه اگر به تازگی سفری رفته باشید، یا جایی، شام دعوت بودید، احتمالا عکس های پیشنهادی آن را دیده اید. در این آموزش می خواهیم چگونگی استفاده از ویژگی Sharing Suggestions یا پیشنهاد های اشتراک گذاری را به شما نشان دهیم پس با ما همراه باشید.

چگونه می توانیم از ویژگی Sharing Suggestions یا پیشنهاد های اشتراک گذاری استفاده کنیم و عکس های پیشنهادی آیفون یا آیپد خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم؟

برای انجام این کار می توانید، گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. در آیفون یا آیپد خود، برنامه Photos را باز کنید، زبانه یا تب For You را بتپید. پس از آن برگه را به پایین پیموده تا بخش Sharing Suggestions را ببینید. سپس می توانید در میان فایل ها سوئیپ کرده و جابجا شوید.اشتراک گذاری عکس های پیشنهادی آیفون و آیپد
 2. یک suggestion یا پیشنهاد را بتپید تا باز شود. با این کار می توانید همه عکس های درون آن را ببینید. اکنون Select را بتپید و پس از آن یک یا چند عکسی را که می خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید، انتخاب کنید. نام هایی نیز برای کسانی که در عکس ها هستند، پیشنهاد شده، پس از انتخاب عکس و پایان کار، دکمه Next را بتپید.اشتراک گذاری عکس های پیشنهادی آیفون و آیپد
 3. سپس کسانی را که می خواهید، عکس را با آنها همرسانی و اشتراک گذاری کنید، انتخاب نمائید. می توانید برای جستجو یا افزودن مخاطب، Add People را بتپید.
  Add People
  Add People
 4. Share in Messages را بتپید.
  Share in Messages
  Share in Messages
 5. اکنون در برنامه Messages به بخش New iMessage برده می شوید. پیام شما حاوی یک لینک iCloud از عکس های انتخابی شما نیز می باشد و مخاطبین انتخاب شده شما نیز در بالا نمایش داده شده اند. اکنون برای فرستادن لینک iCloud دکمه Send را که همانند یک پیکانچه رو به بالاست بتپید.برای فرستادن لینک iCloud دکمه Send را که همانند یک پیکانچه رو به بالاست بتپید.
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن