استفاده ویژگی QuickTake آیفون 11, آیفون 11, گرفتن عکس با آیفون 11, دوربین آیفون 11, فلیم برداری و عکس برداری همزمان در آیفون 11, ویژگی QuickTake آیفون 11, روشتک,raveshtech, ترفندهای آیفون, آموزش آیفون
لینک پیشنهادی

برای حمایت از ما، اینستاگرام روشتک را دنبال کنید

Follow

استفاده ویژگی QuickTake آیفون 11

استفاده ویژگی QuickTake آیفون 11

آیفون 11 رسماً رونمایی شده و جای هیچ سخنی نیست که ما از این رویداد هیجان زده هستیم. از جمله این وییژگی های تازه در آیفون 11 می توان به گرفتن عکس های wide ، ultra-wide-angle یا گرفتن تصاویر Slo-Fies  (فیلم های Slo-Mo Selfie) اشاره کرد. آیفون های سری 11 برای فیلم برداری و گرفتن عکس، یک ابزار کاملا حرفه ای می باشند. دوستداران اپل در سرتاسر جهان ، چشمبراه رویداد سپتامبر اپل بودند تا این غول فناوری ، آیفون های تازه خود را به همراه سایر محصولات خود رونمایی کنید، مشخصا مردم به این موضوع علاقه داشتند که اپل چه ویژگی هایی را به آیفون خود افزوده و چه ویژگی هایی را از نسل های پیشین آیفون، همچنان حفظ کرده است.

ویژگی QuickTake

دوربین همیشه یکی از پایه های اصلی فروش آیفون های اپل بوده است، از این رو اپل هر ساله دوربین های خود را بهبود می دهد و از فناوری های تازه تری در آن استفاده می کند. از راه‌اندازی دوربین‌ های جلو برای افزودن حالت پرتره تا تنظیم دوربین دوگانه ، اپل همیشه در حال نوآوری و افزودن بخش هایی تازه به دوربین آیفون خود بوده. آیفون 11 نیز در این زمینه پیشرفت های جالب توجهی را به خود دیده است. برای نمونه اکنون شما می توانید بدون بیرون رفتن از Camera mode یا حالت دوربین، فیلم برداری کنید. جالب نیست؟ بدین معنا که هنگامی که در حالت دوربین عکس برداری آیفون 11 هستید، می توانید با استفاده از ویژگی QuickTake، به فیلمبرداری هم بپردازید. این ویژگی هوش از سر بسیاری از هواداران آیفون برده!! در این آموزش می خواهیم روش استفاده از ویژگی QuickTake را در آیفون 11 به شما نشان دهیم پس با ما همراه باشید.

چگونه می توانیم در آیفون 11 از ویژگی QuickTake استفاده نمائیم؟

  1. در آیفون 11 خود برنامه Camera یا دوربین را باز کنید و یا اینکه بعنوان روش جانشین، قفل صفحه آیفون خود را به سمت راست بکشید تا برنامه Camera یا دوربین آیفون شما باز شود.
  2. Photo mode یا حالت عکس را برگزینید.
  3. دکمه شاتر را در برنامه نگه دارید و آن را به سمت راست بکشید.استفاده ویژگی QuickTake آیفون 11, آیفون 11, گرفتن عکس با آیفون 11, دوربین آیفون 11, فلیم برداری و عکس برداری همزمان در آیفون 11, ویژگی QuickTake آیفون 11, روشتک,raveshtech, ترفندهای آیفون, آموزش آیفون

با انجام این کار در حالی که دارید با گوشی آیفون خود عکس می گیرید، همزمان گوشی ایفون 11 در پس زمین، در حال فیلمبرداری نیز خواهد بود.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید