how toiOSآیفون

روش استفاده فیلترهای دوربین آیفون 11 و آیفون 11 پرو

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش استفاده فیلترهای دوربین آیفون 11 و آیفون 11 پرو

روش استفاده فیلترهای دوربین آیفون 11 و آیفون 11 پرو

دوربین آیفون های سری 11 اپل دارای ویژگی ها و توانمندی های چشمگیری می باشد، هرچند که پیدا کردن برخی از آنها ممکن است نسبت گوش های سری پیش کار دشواری به نظر برسد.در این آموزش می خواهیم چگونگی استفاده فیلترهای دوربین آیفون 11 و آیفون 11 پرو را به شما نشان دهیم پس با ما همراه باشید.

آیفون 11 و آیفون 11 پرو، دارای اپلیکیشن camera یا دوربین تازه ای هستند که از ویژگی های منحصر به فردی همانند Night mode، لنزهای ultra-wide، و مواردی از این دست برخوردار است. به دلیلی انجام برخی تغییرات در UI یا رابط کاربری دوربین آیفون، برخی از ویژگی ها را نمی توان به آسانی پیدا کرد.

نکته: پالتارهای (Filters یا فیلترهای) دوربین آیفون می باید پیش از گرفتن عکس در حالات Photo یا Portrait تنظیم شوند. هرچند که شما می توانید پبا تپیدن دکمه Edit در برنامه Photo و تپیدن آیکون سه-دایره، پالتارهایی (Filters یا فیلترهایی) را به عکس ها و ویدئوهایی که از پیش گرفته اید نیز بیافزائید.

چگونه می توان از فیلترهای دوربین آیفون 11 و ایفون پرو 11 استفاده کرد؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ
  1. در آیفون 11 یا ایفون پرو 11 خود برنامه Camera یا دوربین را باز کنید.
  2. در بخش مرکزی بالای اِسپَر (screen – صفحه) دوربین آیفون خود، آیکون ^ پیکانچه را تپیده و یا اینکه به سوی بالا بکشید. تا میل ابزار دوربین گوشی نمایان شود.
  3. آیکون filter را که همانند 3 دایره است بتپید
  4. فیلتر دلخواه خود را برگزینید.
  5. پس از انتخاب فیلتر دلخواه خود می توانید عکس بگیرید.روش استفاده فیلترهای دوربین آیفون 11, فیلتر های دوربین آیفون, آیفون 11, استفاده از دوربین آیفون 11, روشتک, raveshtech, ترفندهای آیفون, آموزش آیفون

با انجام گام های بالا و گرفتن عکس، خواهید دید که پالتار (Filters یا فیلترهای) انتخابی شما روی عکس اعمال می گردد.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا