روش استفاده فیلترهای دوربین آیفون 11, فیلتر های دوربین آیفون, آیفون 11, استفاده از دوربین آیفون 11, روشتک, raveshtech, ترفندهای آیفون, آموزش آیفون
لینک پیشنهادی

برای حمایت از ما، اینستاگرام روشتک را دنبال کنید

Follow

روش استفاده فیلترهای دوربین آیفون 11 و آیفون 11 پرو

روش استفاده فیلترهای دوربین آیفون 11 و آیفون 11 پرو

دوربین آیفون های سری 11 اپل دارای ویژگی ها و توانمندی های چشمگیری می باشد، هرچند که پیدا کردن برخی از آنها ممکن است نسبت گوش های سری پیش کار دشواری به نظر برسد.در این آموزش می خواهیم چگونگی استفاده فیلترهای دوربین آیفون 11 و آیفون 11 پرو را به شما نشان دهیم پس با ما همراه باشید.

آیفون 11 و آیفون 11 پرو، دارای اپلیکیشن camera یا دوربین تازه ای هستند که از ویژگی های منحصر به فردی همانند Night mode، لنزهای ultra-wide، و مواردی از این دست برخوردار است. به دلیلی انجام برخی تغییرات در UI یا رابط کاربری دوربین آیفون، برخی از ویژگی ها را نمی توان به آسانی پیدا کرد.

نکته: پالتارهای (Filters یا فیلترهای) دوربین آیفون می باید پیش از گرفتن عکس در حالات Photo یا Portrait تنظیم شوند. هرچند که شما می توانید پبا تپیدن دکمه Edit در برنامه Photo و تپیدن آیکون سه-دایره، پالتارهایی (Filters یا فیلترهایی) را به عکس ها و ویدئوهایی که از پیش گرفته اید نیز بیافزائید.

چگونه می توان از فیلترهای دوربین آیفون 11 و ایفون پرو 11 استفاده کرد؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در آیفون 11 یا ایفون پرو 11 خود برنامه Camera یا دوربین را باز کنید.
  2. در بخش مرکزی بالای اِسپَر (screen – صفحه) دوربین آیفون خود، آیکون ^ پیکانچه را تپیده و یا اینکه به سوی بالا بکشید. تا میل ابزار دوربین گوشی نمایان شود.
  3. آیکون filter را که همانند 3 دایره است بتپید
  4. فیلتر دلخواه خود را برگزینید.
  5. پس از انتخاب فیلتر دلخواه خود می توانید عکس بگیرید.روش استفاده فیلترهای دوربین آیفون 11, فیلتر های دوربین آیفون, آیفون 11, استفاده از دوربین آیفون 11, روشتک, raveshtech, ترفندهای آیفون, آموزش آیفون

با انجام گام های بالا و گرفتن عکس، خواهید دید که پالتار (Filters یا فیلترهای) انتخابی شما روی عکس اعمال می گردد.

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید