روش آپدیت مرورگر گوگل کروم

روش آپدیت مرورگر گوگل کروم

روش آپدیت مرورگر گوگل کروم

مرورگر گوگل کروم، هر 6 هفته با آپدیتی مِهتر، به روزرسانی می شود که بیشتر این به روز رسانی را بسته های امنیتی تشکیل می دهند. مرورگر Google Chrome، آپدیت های خود را بصورت خودکار انجام می دهد، ولی برای نصب آن در مرورگر شما اقدام به RESTART آن نمی کند. در این آموزش به بررسی آپدیت دانلود شده و نصب آن در مرورگر گوگل کروم می پردازیم، پس با ما همراه باشید.

چگونه مرورگر گوگل کروم خود را آپدیت و به روزرسانی کنیم؟

با اینکه گوگل کروم آپدیت ها را در پس زمینه، دانلود و آماده می نماید، شما برای اعمال آپدیت های نصب شده در مرورگر خود، همچنان نیاز خواهید داشت تا آن را restart کنید. زیرا بیشتر کاربران، مرورگر کروم خود را برای روزها و شاید هفته ها باز نگاه، می دارند و در این شرایط به دلیل به روز نشدن مرورگر شما، دستکم از لحاظ امنیتی، ممکن است خود را در شرایط خطرناکی قرار دهید. برای دوری از این خطر می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. در مرورگر کروم خود منوی 3 نقطه ای بالای برنامه را کلیک کنید، سپس در فهرست باز شده، روی گزینه Help رفته و پس از آن About Google Chrome یا درباره گوگل کروم را کلیک نمائید. بعنوان روش جایگزین، می توانید آدرس chrome://settings/help را در نوار آدرس، مرورگر خود وارد کنید.روش آپدیت مرورگر گوگل کروم,روشتک,raveshtech
 2. هنگامی که به برگه About Google Chrome یا درباره گوگل کروم می روید، کروم به سرعت آپدیت ها را بررسی کرده و آنها را دانلود می کند.
  اگر کروم آپدیت ها را پیشتر دانلود کرده باشد و منتظر نصب آنها باشد، آیکون منوی آن بر اساس روزهایی که منتظر مانده، تغییر خواهد کرد.
  1-سبز: به معنای این است که آپدیت شما دو روز است که آماده نصب است.
  2-نارنجی: به معنای این است که آپدیت شما چهار روز است که آماده نصب است.
  3-قرمز: به معنای این است که آپدیت شما هفت روز است که آماده نصب است.روش آپدیت مرورگر گوگل کروم,روشتک,raveshtech
 3. پس از اینکه آپدیت مرورگر، دانلود و نصب شد، و یا اینکه چند روزی منتظر بود، برای پایان فرایند نصب، دکمه Relaunch را کلیک کنید.روش آپدیت مرورگر گوگل کروم,روشتک,raveshtech
 4. اگر نمی خواهید برای پایان فرایند، مرورگر خود را restart کنید. می توانید زبانه را بسته و هرگاه که خواستید با بستن و باز کردن مرورگر خود، فرایند نصب آپدیت را تکمیل کنید.

پس از رسیستارت شدن مرورگر، اگر به آدرس chrome://settings/help بروید، پیام Google Chrome is up to date را در این بخش خواهید دید.روش آپدیت مرورگر گوگل کروم,روشتک,raveshtech

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا