iOSاندرویدگوگل

روشن کردن سرعت سنج گوگل مپ

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روشن کردن سرعت سنج گوگل مپ

روشن کردن سرعت سنج گوگل مپ

آپدیت تازه Google Maps در بردارنده ویژگی تازه speedometer یا سرعت سنج است که می توانید با کمک آن سرعت خودروی خود را در حالت ناوبری یا Navigation ببینید. کسانی که از برنامه مسیریاب Waze استفاده می کتتد، بی گمان مدتهاست که با این ویژگی آشنا هستند. در کنارنمایش محدوده سرعت در جاده ای که در آن رانندگی می کنید، Speedometer یا سرعت سنج گوگل مپ، ابزاری عالی برای داشتن سرعتی امن در سفرهای شما می باشد، بلکه به دیگر خودروها نیز نشان می دهد که شما در حال پیروی از قوانین رانندگی هستید. در این نوشتار می خواهیم روش فعال کردن Speedometer گوگل مپ را به شما نشان دهیم پس با ما باشید.روشن کردن سرعت سنج گوگل مپ, روشن کردن Speedometer گوگل مپ, روشن کردن سرعت سنج گوگل, سرعت سنج Google Maps, روشتک,raveshtech, نقشه گوگل,فعال کردن سرعت سنج گوگل مپ, فعال کردن Speedometer گوگل مپ, فعال کردن سرعت سنج گوگل,نمایش سرعت ماشین در گوگل مپ, گوگل مپ

چگونه می توانیم سرعت سنج یا speedometer اپلیکیشن Google Maps را فعال و روشن کنیم؟

برای استفاده از ویژگی سرعت سنج یا speedometer، می باید واپسین ورژن برنامه گوگل مپ را در دستگاه خود نصب داشته باشید. هرچند که این ویژگی از نظر تکنیکی و فنی، نیازمند به روزرسانی Server-side یا سمت سرور می باشد. برای همین نمایش آن روی گوشی ممکن است چند روزی طول بکشد، برای روشن کردن آن می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. برنامه Google Maps را در گوشی خود باز کنید، سپس منوی 3 خطی یا همبرگری را در بالای برنامه بتپید.
  2. پس از آن بخش Settings یا تنظیمات را بتپید و Navigation Settings یا تنظیمات مسیریابی را بتپید.
  3. برگه را به پایین پیموده و در زیر بخش Driving Option، سوئیچ روبروی گزینه Speedometer را روشن کنید.روشن کردن سرعت سنج گوگل مپ, روشن کردن Speedometer گوگل مپ, روشن کردن سرعت سنج گوگل, سرعت سنج Google Maps, روشتک,raveshtech, نقشه گوگل,فعال کردن سرعت سنج گوگل مپ, فعال کردن Speedometer گوگل مپ, فعال کردن سرعت سنج گوگل,نمایش سرعت ماشین در گوگل مپ, گوگل مپ

پس از روشن کردن Speedometer، در برنامه Google Maps، اگر در حالت مسیر یابی باشید، سرعت کنونی خودروی خود را در پایین برنامه خواهید دید. افزون بر این اگر گوگل مپ محدودیت سرعت جاده و خیابانی را که در آن رانندگی می کنید بدانید، سرعت شما را در کنار، این محدودیت سرعت نمایش خواهد داد.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا