how toاندروید

روش فعال کردن دارک مود گلکسی A52 و A72 در بخش تنظیمات و نوار اعلان

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش فعال کردن دارک مود گلکسی A52 و A72

روش فعال کردن دارک مود گلکسی A52 و A72

گلکسی A72 و گلکسی A52 که در سال 2021 روانه بازارهای جهانی شده اند هر روز محبوب تر از دیروز می شوند. این دو گوشی امکانات فراوانی را در اختیار کاربران می گذارند. شاید یکی از عوارض مهمی که کاربران گوشی های هوشمند با آن روبرو هستند، مشکل خستگی چشم باشد. یکی از بهترین راه های پیشگیری از خستگی چشم و به ویژه در شب هنگام و تاریکی استفاده از حالت تاریک و تیره و یا دارک مود می باشد. در این نوشتار روش فعل کردن تم تاریک را در گلکسی A72 و گلکسی A52 به شما نشان می دهیم، پس با ما همراه باشید.

چگونه Dark Mode را در سامسونگ A52 و A72 فعال کنیم؟

برای انجام کار گام های زیر را دنبال کنید:

 1. در گوشی A52 یا A72 خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید. برای این کار می توانید آیکون چرخ دنده را در کشوی برنامه بتپید (با انگشت ضربه بزنید).
  روش فعال کردن دارک مود گلکسی A52 و A72
 2. در بخش تنظیمات گزینه Display یا نمایش را بتپید.
  گزینه Display
  گزینه Display
 3. سپس در بالای بخش نمایش دو گرینه Light و Dark را در پیش روی خواهید داشت که در اینجا می باید گزینه Dark را انتخاب کنید.
  گرینه Light و Dark
  گرینه Light و Dark
 4. شما همچنین می توانید با دوبار پایین کشیدن لبه بالای نمایشگر و روبیدن (swipe – حرکت جارویی) نوار اعلان به سمت راست. آیکون Dark Mode را ببینید و با تپیدن این آیکون، ویژگی حالت تیره را در گوشی خود به سادگی فعال یا غیرفعال کنید.
  آیکون Dark Mode
  آیکون Dark Mode

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا