how toiOSاندروید

روش غیرفعال کردن نشانگر تایپ سیگنال در اندروید و آیفون

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش غیرفعال کردن نشانگر تایپ سیگنال در اندروید و آیفون

روش غیرفعال کردن نشانگر تایپ سیگنال

نشانگرهای نوشتن یا Typing indicators به شما این امکان را تا هر زمان که مخاطب شما در حال تایپ برای ارسال متنی به شما باشد از آن آگاه شوید در واقع این نشانگرها وضعیت تایپ را در برنامه به شما نشان می دهند. اگر مخاطب گفتگوی شما دستی کند در تایپ داشته باشد احتمالا این نشنگر را مدتی می توانید ببینید البته بهتر است بدانید که سیگنال امکان غیرفعال کردن نشانگرهای نوشتن را برای کاربران خود فراهم ساخته است. در این آموزش می خواهیم روش خاموش کردن نشانگر تایپ را در برنامه سیگنال به شما نشان دهیم پس با ما همراه باشید.

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ

نشانگرهای نوشتن یا Typing indicators برنامه Signal

همانگونه که در تصویر زیر می توانید ببینید، نشانگر تایپ در برنامه سیگنال 3 نقطه متحرک در یک حباب می باشد که اگر مخاطب شما در پنجره گفتگو در حال تایپ باشد این حباب پدیدار می شود.

روش غیرفعال کردن نشانگر تایپ سیگنال در اندروید و آیفون
روش غیرفعال کردن نشانگر تایپ سیگنال در اندروید و آیفون

توجه کنید که اگر نشانگرهای نوشتن را در سیگنال غیرفعال کنید این ویژگی برای همه گفتگوها و دیگر گروه هایی که در آن عضو هستید نیز غیرفعال خواهد شد و اگر کسی در حال تایپ باشد شما دیگر متوجه این موضوع نخواهید شد.

چگونه می توانیم نشانگر تایپ مخاطب در Signal را غیرفعال کنیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال کنید:

 1. در گوشی آیفون یا اندروید خود برنامه Signal را باز کنید.
  برنامه Signal
  برنامه Signal
 2. پس از آن بسته به زبان گوشی خود در بالا-راست یا بالا-چپ برنامه سیگنال، عکس پروفایل (در صورتی که عکس برای نمایه خود بر نگزیده باشید حروف آغازین نام کاربری شما نمایش داده خواهد شد) خود را بتپید (با انگشت آرام ضربه بزنید) تا به بخش تنظیمات بروید.
  عکس پروفایل در برنامه سیگنال
  عکس پروفایل در برنامه سیگنال
 3. اکنون در بخش تنظیمات برنامه گزینه Privacy یا حریم خصوصی را بتپید.
  گزینه Privacy یا حریم خصوصی در سیگنال
  گزینه Privacy یا حریم خصوصی در سیگنال
 4. سرانجام گوک (toggle – سوئیچ) روبروی گزینه Typing Indicators یا نشانگرهای نوشتن را بتپید تا این ویژگی برای شما خاموش و غیرفعال شود.
  گزینه Typing Indicators یا نشانگرهای نوشتن در سیگنال
  گزینه Typing Indicators یا نشانگرهای نوشتن در سیگنال
 5. اگر از تصمیم خود بازگشتید می توانید این گزینه را با پیمودن مسیری که در بالا گفتیم دوباره فعال کنید.

همانگونه که گفتیم خاموش کردن نشانگرهای نوشتن باعث می شود که این ویژگی هم برای شما و هم برای شخص مخاطب غیرفعال شود. البته اگر مخاطب شما خودش این ویژگی را برای خود غیرفعال نکرده باشد این ویژگی برای او در دیپر پنجرهای گفتگو فعال خواهد بود و تنها در بخش گفتگو با شما خاموش می باشد.

howtogeek

منبع
howtogeek

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا