خاموش کردن Shake to Undo در آیفون و آیپد

خاموش کردن Shake to Undo در آیفون و آیپد

خاموش کردن Shake to Undo در آیفون و آیپد

آیا بصورت تصادفی ویژگی Shake to Undo را در آیفون یا آیپد خود فعال و روشن کرده اید؟ اگر با آیفون یا آیپد خود در حال راه رفتن، دویدن و یا دیگر فعالیت ها در دست داشته باشید، ممکن است به صورت تصادفی آن را فعال کرده باشید. جدای از این داستان حتی اگر از این ویژگی استفاده می کردید اما می‌بینید که معمولا در هنگام تایپ کردن به صورت تصادفی گوشیتان تکان می‌خورد، شاید ترجیح بدهید که این ویژگی را خاموش و غیر فعال کنی.

ویژگی Shake to Undo چیست؟

با استفاده از ویژگی Shake to Undo  هر زمان که در هنگام نوشتن آیفون یا آیپد خود را تکان دهید، دستگاه شما به صورت خودکار نوشته‌های را پاک می‌کند. در این آموزش می خواهیم، روش خاموش کردن Shake to Undo در آیفون و آیپد را به شما نشان دهیم پس با ما همراه باشید.

چگونه ویزگی Shake to Undo را در آیفون یا آیپد خود غیر فعال کنیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در آیفون یا آیپد خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید.
  2. بخش تنظیمات را کمی به پایین پیموده و General را بتپید و پس از آن Accessibility را بتپید.خاموش کردن Shake to Undo در آیفون و آیپد,خاموش کردن Shake to Undo در آیفون, خاموش کردن Shake to Undo در آیپد, ویژگی Shake to Undo, ویژگی Shake to Undo چیست, تزفندهای آیفون, آموزش آیفون, روشتک,raveshtech, پاک کردن نوشته در آیفون, آیفون,آیپد, Shake to Undo
  3.  در بخش Accessibility گزینه Shake to Undo را برگزینید.
  4. سپس سوئیچ سبز رنگ روبروی گزینه Shake to Undo را بتپید تا خاموش و غیر فعال شود. خاکستری شدن سوئیچ به معنای خاموش بودن آن است.خاموش کردن Shake to Undo در آیفون و آیپد,خاموش کردن Shake to Undo در آیفون, خاموش کردن Shake to Undo در آیپد, ویژگی Shake to Undo, ویژگی Shake to Undo چیست, تزفندهای آیفون, آموزش آیفون, روشتک,raveshtech, پاک کردن نوشته در آیفون, آیفون,آیپد, Shake to Undo

با انجام گام های بالا ویژگی Shake to Undo در آیفون یا آیپد شما غیر فعال می شود. اما اگر خواستید این ویژگی را دوباره فعال کنید، می توانید گام های بالا را دوباره انجام دهید و این بار سوئیچ روبروی گزینه Shake to Undo را بتپید تا روشن شود. سبز بودن سوئیچ به معنای روشن بودن آن است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا