روش های خاموش کردن Mac

چگونه و با چه روش هایی می توانیم مک خود را خاموش نماییم؟

0
18
روش خاموش کردن Mac, خاموش کردن مک, خاموش کردن Mac, خاموش کردن اضطراری مک, کلید میانبر خاموش کردن مک, روشتک, raveshtech, ترفندهای مک, آموزش مک, Mac, مک چگونه و با چه روش هایی می توانیم مک خود را خاموش نماییم؟
5 (100%) 1 vote[s]

روش های خاموش کردن Mac

روش های خاموش کردن Mac

شاید شما هم به تازگی یک رایانه Mac خریده اید، اما روش خاموش کردن آن را نمی دانید، شاید هم در هنگام خاموش کردن مک، رایانه شما هنگ کرده و نمی دانید باید چه کاری انجام بدهید. باید گفت که برای خاموش کردن Mac شما می توانید از 3 راه متفاوت استفاده کنید که در این آموزش بدان ها خواهیم پرداخت. پس برای یاد گیری روش های خاموش کردن Mac می توانید در این آموزش ما را همراه کنید.

چگونه و با چه روش هایی می توانیم مک خود را خاموش نماییم؟

  1. در روش نخست که بهترین، روال ترین و استاندارد ترین روش خاموش کردن مک، می باشد، می باید در نوار منوی بالای macOS خود، منوی Apple را کلیک کنید و در فهرست باز شده گزینه Shut Down را کلیک کنید. روش خاموش کردن Mac, خاموش کردن مک, خاموش کردن Mac, خاموش کردن اضطراری مک, کلید میانبر خاموش کردن مک, روشتک, raveshtech, ترفندهای مک, آموزش مک, Mac, مک چگونه و با چه روش هایی می توانیم مک خود را خاموش نماییم؟پس از این کار پنجره ای به شما نشان داده می شود که از شما می پرسد، آیا مطمئن هستید که می خواهید مک خود را خاموش کنید؟ برای انجام کار می توانید دکمه Shut Down را بکلیکید. اگر از تصمیم خود منصرف شدید، دکمه cancel را کلیک کنید.روش خاموش کردن Mac, خاموش کردن مک, خاموش کردن Mac, خاموش کردن اضطراری مک, کلید میانبر خاموش کردن مک, روشتک, raveshtech, ترفندهای مک, آموزش مک, Mac, مک چگونه و با چه روش هایی می توانیم مک خود را خاموش نماییم؟
  2. در روش دوم می باید کلید میانبر Control+Eject یا دکمه Power را بفشارید. و پس باز شدن پنجره، دکمه Shut Down را کلیک کنید.روش خاموش کردن Mac, خاموش کردن مک, خاموش کردن Mac, خاموش کردن اضطراری مک, کلید میانبر خاموش کردن مک, روشتک, raveshtech, ترفندهای مک, آموزش مک, Mac, مک چگونه و با چه روش هایی می توانیم مک خود را خاموش نماییم؟
  3.  روش سوم را باید بعنوان روش اضطراری برای خاموش کردن مک در نظر بگیرید، چرا که در این روش، مک خود را زوری خاموش خواهید کرد. اما کاربرد این روش در زمانی همانند هنگ کردن مک می باشد. هنگامی که دیگر هیچ کاری از دست شما بر نمی آید، دکمه Power مک را فشارده و نگه دارید. افزون بر این می توانید کلید میانبر Control+Option+Command+Eject را نیز برای این کار استفاده کنید. پس از نمایش پنجره، دکمه Shut Down را کلیک کنید. البته اگر هم دکمه Suhut Down را کلیک نکنید، مک شما خودکارانه خاموش خواهد شد.روش خاموش کردن Mac, خاموش کردن مک, خاموش کردن Mac, خاموش کردن اضطراری مک, کلید میانبر خاموش کردن مک, روشتک, raveshtech, ترفندهای مک, آموزش مک, Mac, مک چگونه و با چه روش هایی می توانیم مک خود را خاموش نماییم؟

نظری به این نوشته روشتک بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید