iOSآیفون

خاموش کردن آیفون های سری X

خاموش کردن آیفون های سری X

خاموش کردن آیفون های سری X

آیا می خواهید، آیفون X یا آیفون XS و یا iPhone XR خود را خاموش کنید، اما از روش انجام آن مطمئن نیستید. نگران انجام این کار نباشید چرا که در این آموزش می خواهیم خاموش کردن آیفون های سری X را به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

در این سال ها، اپل دکمه Power را در جایی که اکنون در آیفون خود می بینید، نگاه داشته اما نام آن را هر از گاهی تغییر داده، پیشتر  Sleep/Wake button یا دکمه خواب/بیدار، دکمه Power نام داشت، اما اکنون نام آن را به Side button یا دکمه کناری تغییر داده. شاید همانگونه که متوجه شده باشید، با فشاردن و نگه داشتن Side button یا دکمه کناری آیفون X، آیفون XS و آیفون XR، میتوان دستیار هوشمند اپل، Siri را فراخوانی کرد. با این وصف، برای خاموش کردن گوشی خود، نیاز به گامی فراتر خواهید داشت.

فراموش نکنید که در صورت شکسته بودن دکمه کناری آیفون، می توانید آن را بصورت نرم افزاری و از بخش تنظیمات، خاموش کنید.

چگونه آیفون X، آیفون XS و آیفون XR را خاموش کنیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال کنید:

  1. Side button یا دکمه کناری را در سمت راست آیفون خود، پیدا کنید.
  2. همزمان Side button یا دکمه کناری را با یکی از دکمه های افزایش صدا/Volume up یا کاهش صدا/Volume down، فشارده و نگه دارید.
  3. هنگامی که اِسپَرِ (screen – صفحه) Power off در آیفون شما نمایان شد، دکمه ها را رها کنید.
  4. پس از آن power slider را Swipe کنید.خاموش کردن آیفون های سری X,خاموش کردن آیفون XR, خاموش کردن آیفون XS, خاموش کردن آیفون XR,روشتک,raveshtech, ترفندهای آیفون, آموزش آیفون, آیفون X, آیفون XS, آیفون XR,دکمه خاموش کردن آیفون کجاست

اگر همانند تصویر پایین به اشتباه، Siri را فراخوانی کردید، می باید از فشاردن و نگه داشتن همزمانSide button یا دکمه کناری با یکی از دکمه های افزایش صدا/Volume up یا کاهش صدا/Volume down مطمئن شوید.خاموش کردن آیفون های سری X,خاموش کردن آیفون XR, خاموش کردن آیفون XS, خاموش کردن آیفون XR,روشتک,raveshtech, ترفندهای آیفون, آموزش آیفون, آیفون X, آیفون XS, آیفون XR,دکمه خاموش کردن آیفون کجاست

اگر گوشی آیفون شما داری دکمه Home می باشد، می توانید با فشاردن و نگه داشتن دکمه کناری یا بالایی، آیفون خود، آن را به سادگی خاموش نمائید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا