InstagramiOSاندروید

غیرفعال کردن نمایش وضعیت آنلاین شما به دوستان در اینستاگرام

غیرفعال کردن نمایش وضعیت آنلاین شما به دوستان در اینستاگرام

غیرفعال کردن نمایش وضعیت آنلاین شما به دوستان در اینستاگرام

برای زمانی طولانی اینتاگرام فضایی امن در میان شیکه های اجتماعی بود. شما می توانستید زمانی دراز در اپلیکیشن اینستا گرام بماند و کسی هم از بود شما در اینستاگرام آگاه نمی شد و کسی  از دوستانتان هم دیگر از شما نمی پرسید، چرا انقد تو اینستاگرام چرخ می زنی!، دوستانتان تنها زمانی از بودن شما آگاه می شدند که  چیزی را لایک می کردید یا اینکه عکسی در اینستاگرام، پست می کردید.

اما اینستاگرام به تازگی تصمیم گرفته تا با پیروی از اپلیکیشن هایی همانند فیسبوک، واتساپ، و دیگر مسنجر ها، ویژگی نمایش آنلاین بودن شما در اینستاگرام و این که چه زمانی در اینستاگرام بوده اید را بدا بیافزاید.

Opt out

اگر شما براستی دوست ندارید، تا کسی از دوستانتان بداند، چه زمانی در اینستاگرام آنلاین بوده اید. می توانید با خاموش کردن ویژگی “last active” با رفتن به برگه پروفایل و انتخاب گزینه “Option”، از این کار جلوگیری کنید.

برای یافتن “last active” در گوشی های اندروید، می توانید با زدن دکمه ” 3 نقطه عمودی”، بالا، گوشه سمت راست پروفایل خود بدان دسترسی پیدا کنید و در گوشی های آیفون می توانید بازدن ، آیکون دندادنه دار کنار گزینه “Edit Profile”، ویژگی “last active” را بیابید.

از اینجا به بعد شما می توانید با اسکرول کردن به سوی پایین، و لغزاندن یا اسلاید کردن گزینه “show activity status” آن را غیرفعال نمایید. یادتون باشه، هنگامی که این ویژگی را غیرفعال می کنید، شما هم دیگر نمی توانید وضعیت آنلاین بودن دوستانتان را ببینید!! بنظر عادلانه میاد!

منبع: techradar.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا