روش غیرفعال کردن Haptic Alert اپل واچ

روش غیرفعال کردن Haptic Alert اپل واچ

روش غیرفعال کردن Haptic Alert اپل واچ

هنگامی که در اپل واچ خود نِویتی (notification – اعلانی) دریافت می کنید، اپل واچ بصورت پیش فرض با شیپ (vibrates – ویبره کردن – لرزیدن) و صدای کم شما را از این موضوع آگاه می سازد.اما اگر بخواهید که اپل واچ شما در حالت سایلنت و بدون شیپ (ویبره – لرزش) باشد چه؟ شما بسته به شرایطی که در آن هستید، می توانید با گزینه های محدودی این کار را انجام دهید. در این آموزش می خواهیم چگونگی خاموش کردن ویژگی Haptic Alert یا هشدار لرزشی را در اپل واچ به شما نشان دهیم پس با ما همراه باشید.

چگونه می توانیم Haptic Alert یا هشدار لرزشی را در اپل واچ خاموش و غیرفعال کنیم؟

ویژگی سایلنت مود در اپل واچ بسیار سرراست بوده و کارکردی همانند آیفون دارد. هنگامی که Silent Mode را روشن می کنید، اپل واچ شما در هنگام دریافت نِویت (notification – اعلان)، دیگر هیچ صدایی تولید نمی کند ولی با موتور Taptic آن همچنان می توانید شیپیدن (ویبره کردن) ظریف آن را همچنان احساس کنید . اما حتی اگر نحواهید که چنین شیپی (ویبره ای) را روی دست خود احساس کنید، می توانید آن را غیرفعال کنید. برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. نخست می باید وارد بخش Control Center شوید. هنگامی که در حال دیدن watch face اپل واچ خود هستید، لبه پایینی نمایشگر اپل واچ خود را به بالا بکشید تا وارد بخش Control Center شوید.روش غیرفعال کردن Haptic Alert اپل واچ
 2. اکنون آیکون Silent Mode که همانند یک زنگ است را بتپید تا این ویژگی فعال شود.
  Silent Mode کردن اپل واچ
  Silent Mode کردن اپل واچ
 3. در اینجا شما می توانید Haptic Alert یا هشدار لرزشی را نیز در بخش تنظیمات اپل واچ خود غیر فعال کنید.
  تاج دیجیتال یا Digital Crown اپل واچ را بتپید تا watch face آن را ببینید.سپس به بخش Settings یا تنظیمات آن بروید. پس از آن به بخش Sounds & Haptics رفته و ویژگی Haptic Alert را در آن غیرفعال کنید.

  خاموش کردن هشدار لرزشی یا Haptic Alert اپل واچ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا