دسته‌بندی نشده

روش تغییر مسیر دانلود سافاری در آیفون و آیپد

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش تغییر مسیر دانلود سافاری در آیفون و آیپد

روش تغییر مسیر دانلود سافاری در آیفون و آیپد

در کارهای روزانه گاهی نیاز پیدا می کنید تا فایلی را در آیفون یا آیپد خود دانلود نمائید. با بروزرسانی انجام گرفته در iOS 13 و iPadOS 13 هم اکنون شما می توانید این کار را یکراست در مرورگر Safari انجام داده و دیگر به برنامه های جانبی نیازی نداشته باشید. برای یادگیری روش دانلود فایل در مرورگر سافاری آیفون و آیپد اینجا کلیک کنید.

اما هنگامی که در مرورگر سافاری آیفون یا آیپد، فایلی را دانلود می کنید، فایل دانلود شده بصورت پیش فرض به پوشه Downloads در iCloud Drive برنامه Files ذخیره سازی می شود. اگر استوریج iCloud شما پولی باشد، این ویژگی بسیار سودمند خواهد بود، زیرا در این حالت، فایل مورد نظر در همه دستگاه های شما همگام و sync می شود. اما اگر شما هم از فضای 5 گیگابایتی رایگان اپل در iCloud استفاده می کنید، امکان ذخیره فایل های سنگین را در آن نخواهید داشت. در این آموزش به روش تغییر محل ذخیره سازی فایل های دانلودی در مرورگر Safari خواهیم پرداخت، پس با ما همراه باشید.

چگونه می توانیم محل ذخیره سازی فایل های دانلودی را در مرورگر سافاری ایفون یا آیپد خود تغییر دهیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال کنید:

  1. برای این کار نخست در آیفون یا آیپد خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید، پس از آن به مسیر Safari > Downloads بروید.روش تغییر مسیر دانلود سافاری در آیفون و آیپد
  2. سپس بسته به این که آیفون یا آیپد دارید، می توانید یکی از گزینه های On My iPhone یا On My iPad را برگزینید.
  3. مرورگر سافاری بصورت پیش فرض فایل های ذخیره سازی را در پوشه Download قرار می دهد، اما شما می توانید با تپیدن گزینه Other، پوشه دیگری را برای ذخیره سازی فایل های دانلودی در مروگر خود انتخاب کنید.روش تغییر مسیر دانلود سافاری در آیفون و آیپد

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا