دسترسی سریع به شبکه های WiFi در آیفون iOS 13

در iOS 13، از بخش Control Center می توانید به سرعت، شبکه وایفای آیفون یا ایپد خود را تغییر دهید

0
53
دسترسی سریع به شبکه های WiFi در آیفون iOS 13, وایفای آیفون, تغییر Wifi آیفون, وایفای iOS 13, Control Center آیفون, روشتک,raveshtech, ترفندهای آیفون, شبکه وایفای آیفون,
لینک پیشنهادی

دسترسی سریع به شبکه های WiFi در آیفون iOS 13

دسترسی سریع به شبکه های WiFi در آیفون iOS 13

iOS 13 تغییرات کوچک فراوانی داشته که شاید مهمترین آنها، افزوده شده ویژگی Dark Mode باشد. یکی از بخش هایی که بیشترین تغییرات را به خود دیده، بخش Control Center می باشد، در این بخش شما افزون بر تغییر تم dark و light، می توانید WiFi آیفون و همچنین بلوتوث آن را نیز خاموش یا روشن کنید. با انجام تغییرات انجام شده شما می توانید از بخش مرکز کنترل شبکه خود را روشن کرده و به دستگاه های دلخواه خود متصل شوید.

برای دسترسی به بخش Control Center در آیفون های سری X، می توانید لبه بالایی، سمت راست اِسپر (screen – صفحه نمایش) دستگاه خود را پایین بکشید تا به بخش Control Center دسترسی پیدا کنید. در آیفون های قدیمی تر، می توانید لبه پایین نمایشگر خود را بالا بکشید.

یکی از تازه های iOS 13، این است که، بدون اینکه به بخش Settings بروید، می توانید لیست شبکه های WiFi و دستگاه های بلوتوث نزدیک خود را ببینید،

روش تغییر سریع شبکه WiFi در آیفون و آیپد iOS 13

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائدی:

  1. در آیفون یا آیپد خود به بخش Control center بروید.
  2. بخشی را که در آن 4 دکمه Airplane Mode، Mobile Data، Wi-Fi و Bluetooth که در بالا، سمت چپ نمایشگر، قرار گرفته، بلند، بفشارید.
  3. اکنون آیکون WiFi را بلند، بفشارید.
  4. این کار لیست دومی از شبکه های WiFi در دسترس، را به شما نشان می دهد. شبکه وایفایی را که هم اکنون بدان متصل هستید، در بالای لیست به شما نشان داده می شود.
  5. برای اینکه شبکه وایفای خود را تغییر دهید، می توانید بسادگی، شبکه دلخواه خود را تپیده و بدان متصل شوید.دسترسی سریع به شبکه های WiFi در آیفون iOS 13, وایفای آیفون, تغییر Wifi آیفون, وایفای iOS 13, Control Center آیفون, روشتک,raveshtech, ترفندهای آیفون, شبکه وایفای آیفون,

البته اگر برای بار نخست است که به شبکه وایفای متصل می شوید، نیاز به وارد کردن پسورد خواهید داشت. پس از اینکه پسورد خود را وارد کردید، برای اتصال دوباره، نیازی به وارد کردن پسورد نخواهید داشت.

 

 

نظری به این نوشته روشتک بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید