تبدیل اکانت شخصی اینستاگرام به اکانت کسب و کار یا سازنده

تبدیل اکانت شخصی اینستاگرام به اکانت کسب و کار

تبدیل اکانت شخصی اینستاگرام به اکانت کسب و کار

شما در اینستاگرام می توانید از سه گونه اکانت یا حساب کاربری متفاوت استفاده کنید که شامل اکانت شخصی یا Peronal، اکانت سازنده محتوا یا Creator و اکانت کسب و کار یا Business می شود. اکانت های شخصی، وضعیتش برای اکانت های شخصی مناسب است اما دو گونه اکانت دیگر حرفه ای بوده و برای کسانی مناسب هستند که دارای کسب و کار هستند و در پی برنامه ریزی و تبلیغات، تبلیغ پست ها، فروش محصولات و یا گرداوری آنالیزها می باشند.

آیا در اینستاگرام به اکانت شخصی نیاز دارم یا به یکی از دو اکانت کسب و کار یا تولید محتوا؟

بسیاری از مردم با همان اکانت شخصی نیازشان برطرف می شود زیرا تنها اکانتی است که شما می توانید آن را خصوصی یا عمومی کنید تا بتوانید روی کسانی که شما را دنبال می کنند یا پست های شما را می بینند کنترل داشته باشید. هرچند که اگر از کاربران حرفه ای اینستاگرام هستید استفاده از اکانت کسب و کار یا سازنده می تواند برای شما بسیار کارایی داشته باشد.

اگر شما یک اینفلوئنسر یا یک شخص تاثیر گذار و یا حتی یک یوتیوبر و یا تولید کننده محتوای انفرادی هستید اکانت سازنده یا Creator برای شما مناسب است. اما اگر فروشنده هستید و کسب و کاری  همانند رستوران یا سالن زیباییی دارید اکانت Business یا کسب و کار برای شما مناسب خواهد بود. البته میان این دو اکانت نیز می توان تفاوت های کوچکی را دید، برای نمونه در اکانت سازنده محتوا شما می توانید جزئیات تماس را پنهان کنید اما در اکانت کسب و کار وضعیت اکانت شما به اکانت شخصی همسانی بیشتری دارد.

نیازهای اکانت حرفه ای اینستاگرام

ساخت اکانت های حرفه ای بایسته ها یا الزامات چندانی ندارد و هر کسی می تواند در آن نام نویسی کند و خودش را بعنوان یک اکانت کسب و کار یا سازنده مطرح نماید. هرچند که اگر به دنبال تبلیغات یا ساخت پست با لینک های دایرکت یا مستقیم به محصولات خود هستید، می باید در فیسبوک یک پیج داشته باشید. همچنین تنها امکان مدیریت 5 اکانت را خواهید داشت و اگر از اکانت های حرفه ای بسیاری استفاده می کنید، می باید از اکانت خود بیرون شده تا به اکانتی دیگر اندر شوید.

نیازهای اکانت حرفه ای اینستاگرام
نیازهای اکانت حرفه ای اینستاگرام

تبدیل اکانت شخصی به حرفه ای در اینستاگرام

 1. برای تغییر نوع اکانت، اینستاگرام را باز کنید، و به برگه Profile بروید. منوی 3 خطی بالای برنامه را بتپید (با انگشت لمس کنید) تا به ستون منوها دسترسی داشته باشید.
  تبدیل اکانت شخصی اینستاگرام به اکانت کسب و کار یا سازنده
  تبدیل اکانت شخصی اینستاگرام به اکانت کسب و کار یا سازنده
 2. گزینه Settings یا تنظیمات را برگزینید و سپس گزینه Account یا حساب را بتپید.
  رفتن یه بخش تنظیمات اینستاگرام
  رفتن یه بخش تنظیمات اینستاگرام
 3. پس از آن گزینه Switch to Professional Account یا رفتن به حساب حرفه ای را انتخاب کنید و گام های پیش روی را که نمایش داده می شود دنبال کنید.
  گزینه Switch to Professional Account یا رفتن به حساب حرفه ای
  گزینه Switch to Professional Account یا رفتن به حساب حرفه ای
 4. شما این فرصت را دارید تا دسته بندی کسب و کار خود را مشخص نموده و حتی اگر از پیش دارای پیج فیسبوک نیستید، آن را به پیج فیسبوک وصل کنید. همچنین می توانید موقعیت مکانی خود را و جزئیات تماس را نیز به اکانت خود افزائید. پس از آن می توانید میان یکی از دو گزینه Creator یا سازنده و Business یا کسب و کار یکی را انتخاب کنید.

برای تغیرر نوع اکانت شما در هر زمانی که بخواهید می توانید به مسیر Settings > Account رفته و گزینه Switch account type یا تغییر نوع حساب را انتخاب کنید و سپس یکی از دو گزینه Switch to Personal Account یا تغییر وضعیت به حساب شخصی و Switch to Business Account یا رفتن به حساب سازنده را انتخاب کنید.

 

منبع
howtogeek
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا