how toویندوز

روش تغییر خروجی صدا در ویندوز 11 در منوی Quick Settings

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 4]

روش تغییر خروجی صدا در ویندوز 11

اگر از ویندوز 11 بهره می برید و می خواهید به سرعت میان هدفون یا بلندگو یا دیگر دستگاه های صوتی رایانتور یا همان کامپیوتر خود جابجا شوید، می توانید از راهی سریع استفاده کنید.  در واقع راهی پنهان در ویندوز 11 هست که می توانید با آن خروجی صدای دستگاه خود را از بخش تسک بار یا نوار وظیفه مدیریت کنید. در این آموزش می خواهیم روش تغییر خروجی صدا در ویندوز 11 را به شما نشان دهیم پس با ما همراه باشید.

نوشتار پیوسته: تنظیم اسپیکر یا هدفون در ویندوز 11با در شیوه سریع و آسان

چگونه می توان میان دستگاه های صوتی خروجی در Windows 11 جایجا شد؟

 1. آیکون بلندگو را که در کناره راست تسکبار یا نوار وظیفه ویندوز جای گرفته است کلیک کنید. این آیکون در سمت چپ نمایشگر ساعت و تاریخ جای دارد که در واقع بخشی از یک دکمه می باشد.
  آیکون بلندگو ویندوز 11
  آیکون بلندگو ویندوز 11
 2. هنگامی که آیکون بلندگو را کلیک کمی کنید، منوی Quick Settings نمایان می شود. اگر سُریتُر یا اسلایدر تنظیم صدا فعال بود می باید آیکون < را در کناره راست آن کلیک کنید. اگر فعال نبود می باید آیکون قلم را در پایین کلیک کرده و Add را بکلیکید و پس از آن در لیست، Volume را برگزینید.
  منوی Quick Settings
  منوی Quick Settings
 3. پس از کلیک کردن پیکانچه کناری سُریتُر یا همان اسلایدر تنظیم صدا، لیستی برای مدیریت دستگاه های صوتی ویندوز نمایان می شود. پس audio device دلخواه خود را در لیست برگزینید.
  انتخاب خروجی صوتی در ویندوز 11
  انتخاب خروجی صوتی در ویندوز 11

  به همین سادگی!! پس از آن بیرون منوی Quick Settings را کلیک کرده تا تغییرات ذخیره شده و این منو بسته شود.

 4. اگر می خواهید جزئیلت بیشتری از تنظیمات صوتی ویندوز 11 را تغییر دهید، دوباره منوی Quick Settings را باز کنید. آیکون پیکانچه کنار سُریتُر یا اسلایدر ولوم صدا را کلیک کنید و More Volume Settings را در پایین منو برگزینید.
  More Volume Settings
  More Volume Settings
 5. بخش تنظیمات باز شده و خودکار، به مسیر System > Sound می رود، جایی که در آن می توانید به گزینه های بیشتری مربوط به ورودی یا خروجی صدای دسترسی پیدا خواهید کرد.

منبع
howtogeek

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا