InstagramiOS

روش پخش زنده ویدئو در اینستاگرام

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش پخش زنده ویدئو در اینستاگرام

روش پخش زنده ویدئو در اینستاگرام

شاید شما یک خواننده یا نوازنده و یا یک خبرنگار یا یک بازیگر و یا در کل می خواهید یک پخش زنده در اینستاگرام داشته باشید. Live Stories یا داستان های زنده، ابزاریست که کاربران به کمک آن می توانند پخش زنده ویدئوهای خود را در Instagram Stories با دیگران به اشتراک گذارند.  پیروان یا Follower ها می توانند پخش زنده ویدئوی شما را دیده، زیر آن نظر دهند و یا ویدئوی شما را پسندیده و like کنند. در این توشتار، روش اشتراک گذاری و همرسانی یک ویدئوی زنده و پیوند با پیروها را در اینستاگرام، به شما نشان خواهیم داد، پس با ما همراه باشید.

چگونه پخش یک ویدئوی زنده را در اینستاگرام آغاز کنیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ
 1. اپلیکیشن اینستاگرام خود را باز کرده و آیکون دوربین را در بالا، گوشه چپ برنامه بتپید.
 2. در پائین اپلیکیشن دکمه Live را بتپید. پس از آن ددکمه Start Live Video را بتپید.روش پخش زنده ویدئو در اینستاگرام,پخش زنده ویدئو در اینستاگرام,پخش زنده اینستاگرام,پخش زنده ویدئو در instagram,پخش زنده instagram, لایو استوری,لایو استوری اینستاگرام, لایو استوری اینستا, live Story اینستاگرام, ویدئوی زنده اینستاگرام, اینستاگرام, instagram, پخش زنده اینستاگرام در آیفون, لایو استوری در آیفون,روشتک,raveshtech

با انجام دو گام بالا، ویدئوی شما بصورت زنده پخش خواهد شد! پیروان نیز ممکن است notification یا اعلانی  مبنی بر پخش زنده شما دریافت کنند و به فهرست بینندگان شما افزوده شوند. در بالا گوشه چپ برنامه، آیکون صورتی به شما می گوید که در حال پخش زنده هستید. در اینجا شما می توانید کارهای زیر را انجام دهید:

 • برای تغییر دوربین، نمایشگر را دوبار بتپید
 • کامنت بنویسید
 • با تپیدن و نگه داشتن یک کامنت، می توانید آن را pin کنید
 • کامنت را unpin کنید
 • امکان ارسال دیدگاه را بطور کامل بردارید
 • ببینید که چه تعداد مردم در حال دیدن پخش زنده شما هستند
 • با تپیدن آیکون صورتی، زمان پخش ویدئوی زنده خود را خواهید دید

پایان دادن به پخش Live Story

 1. برای پایان دادن به پخش زنده ویدئو، در بالا گوشه راست برنامه، دکمه End را بتپید.
 2. End Live Video را بتپید.
 3. سپس Done را بتپید تا Live Story شما پایان یابد.روش پخش زنده ویدئو در اینستاگرام,پخش زنده ویدئو در اینستاگرام,پخش زنده اینستاگرام,پخش زنده ویدئو در instagram,پخش زنده instagram, لایو استوری,لایو استوری اینستاگرام, لایو استوری اینستا, live Story اینستاگرام, ویدئوی زنده اینستاگرام, اینستاگرام, instagram, پخش زنده اینستاگرام در آیفون, لایو استوری در آیفون,روشتک,raveshtech

پایان دادن به Live Story باعث می شود تا ویدئو از دید بینندگان ناپدید شود و تنها خودتان نتوانید ویدئو شما را باز پخش و یا ذخیره نمائید و البته شما هم نمی توانید آن را ذخیره کنید. پس در یاد داشته باشید که پایان یافتن ویدئو بدین معناست که برای همیشه رفته است.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا