نمایش درصدی شارژ باتری آیفون X، آیفون Xs و XR

نمایش درصدی شارژ باتری آیفون X، آیفون Xs و XR

نمایش درصدی شارژ باتری آیفون X، آیفون Xs و XR

شاید شما هم برای اینکه وضعیت شارژ باتری خود را کنترل کنید همیشه آنرا زیر نظر دارید، اما اگر در این میان نمایش شارژ باتری شما بصورت ساده باشد، زیر نظر گرفتن مقدار شارژ باتری برای شما کار دشواری می باشد. البته برای گشایش این مشکل، بهترین راهی که به شما پیشنهاد می کنیم، این است که  شارژ باتری را در آیفون X، آیفون Xs، آیفون Xs Max، و آیفون XR خود بصورت درسدی (درصدی) بررسی کنید.

نمایش درسدی شارژ باتری بررسی وضعیت شارژ باتری را برای شما بسار آسان می سازد و بسته به اینکه چه مقدار ار شارژ باتری آیفون X، آیفون Xs، آیفون Xs Max، و آیفون XR شما بر جای مانده می توانید مقدار و شدت استفاده خود را از گوشی تعدیل کنید تا با خاموش شدن گوشی بر اصر کمبود شارز باتری روبرو نشوید. در این آموزش می خواهیم روش نمایش درصدی شارژ باتری در آیفون X، آیفون Xs و آیفون XR را به شما آموزش دهیم. پس با ما همراه باشید.

چگونه مقدار شارژ باتری را در آیفون X، آیفون Xs و آیفون XR بصورت درسدی نمایش دهیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. لبه بالا، گوشه راست نمایشگر آیفون، جایی که آیکون باتری قرار دارد را لمسیده.
  2. سپس آن را به سمت پایین سرانده یا swipe کنید تا به بخش Control Center دسترسی پیدا کنید
  3. در بخش Control Center می توانید درصد شارز باتری خود را نیز ببینید. پس از بررسی درسد شارژ می توانید پنجره مرکز کنترل را به یالا سرانده یا Swipe کنیدلبه بالا، گوشه راست نمایشگر آیفون، جایی که آیکون باتری قرار دارد را لمسیده, سپس آن را به سمت پایین سرانده یا swipe کنید تا به بخش Control Center دسترسی پیدا کنید, در بخش Control Center می توانید درصد شارز باتری خود را نیز ببینید. پس از بررسی درسد شارژ می توانید پنجره مرکز کنترل را به یالا سرانده یا Swipe کنید,روشتک,raveshtech

بررسی درصد شارژ باتری در دیگر آیفون ها و آیپد ها

دیدن درسد شارژ باتری در آیفون ها و آیپد های دیگر نیز کار بسیار آسانیت و می توانید آن را روشن کنید تا درسد برجای مانده شارژ باتری خود را در بالا گوشه راست نمایشگر ببینید. برای انجام این کار، گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در آیفون یا آیپد خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید.
  2. Battery را بتپید.در آیفون یا آیپد خود به بخش Settings یا تنظیمات بروید. Battery را بتپید,روشتک,raveshtech
  3. سپس برای روشن شدن نمایش درصدی باتری، سوئیچ کنار گزینه Battery Percentage را بتپید.سپس برای روشن شدن نمایش درصدی باتری، سوئیچ کنار گزینه Battery Percentage را بتپید,روشتک,raveshtech

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا