how toiOSiPadOSآیپدآیفون

اشتراک گذاری عکس با برنامه Messages آیفون و آیپد

اشتراک گذاری عکس با برنامه Messages آیفون و آیپد

اشتراک گذاری عکس با برنامه Messages آیفون و آیپد

اگر می خواهید عکس های آیفون و یا آیپد خود را با مخاطبینی که از شما دور هستند به اشتراک بگذارید، می توانید از برنامه هایی همانند Messages یا Mail استفاده کنید. حتی می توانید این کار را از راه برنامه های جانبی همانند WhatsApp و Telegram یا دیگر پَیامتِرها (messengers – پیام رسان ها)  انجام دهید.

در این روش کیفیت عکس ارسالی به برنامه مورد استفاده شما بستگی دارد. اگر عکس های خود را با برنامه Messages بفرستید، آنها با فرمت کیفیت بالا فرستاده می شوند، در ایمیل شما حتی می توانید سایز عکس ها را برای فرستادن تعیین کنید.

در برنامه هایی همانند WhatsApp، عکس های فرستاده شما، بسیار فشرده می شوند و اگر بخواهید کیفیت عکس خود را در آن نگه دارید بهتر است آن را بصورت فایل ارسال نمائید. در این آموزش می خواهیم روش اشتراک گذاری عکس با برنامه messages یا پیام ها را در آیفون و آیپد به شما نشان دهیم. پس با ما همراه باشید.

چگونه می توانیم عکس های خود را با برنامه Messages در آیفون و آیپد با دیگران به اشتراک بگذاریم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. نخست در آیفون یا آیپد خود وارد برنامه Photos شوید، سپس در بالا-راست برنامه، Select را برگزینید و عکس هایی را که می خواهید به اشتراک بگذارید، انتخاب کنید.اشتراک گذاری عکس با برنامه Messages آیفون و آیپد
 2. سپس دکمه Share یا همرسانی را در پایین-چپ برنامه بتپید. آیکون Share همانند، چارگوشی است که پیکانچه ای از آن بیرون زده.
  دکمه Share یا همرسانی را در پایین-چپ برنامه بتپید
  دکمه Share یا همرسانی را در پایین-چپ برنامه بتپید
 3. در ردیف و رج دوم، فهرستی از برنامه هایی را که می توانید از آنها برای اشتراک گذاری عکس خود استفاده کنید، می توانید ببینید. در اینجا برای نمونه می توانید برنامه هایی همانند Mail، WhatsApp و یا Messages را برای این کار انتخاب کنید. در این آموزش روش استفاده از برنامه Messages را به شما نشان می دهیم.
  Mail، WhatsApp و یا Messages
  Mail، WhatsApp و یا Messages
 4. پس از انتخاب گزینه Messages، می باید در نوار بالای برنامه و در فیلد To:، مخاطب iMessage خود را پیدا کنید و سپس نام او را در فهرست نمایش داده شده، بتپید. شما حتی می توانید بیش از یک مخاطب را برای این کار انتخاب کنید.
  در فیلد To:، مخاطب iMessage خود را پیدا کنید
  در فیلد To:، مخاطب iMessage خود را پیدا کنید
 5. پس از انجام گام بالا، عکس برگزیده خود را در text field خواهید دید. تنها کاری که مانده تپیدن دکمه Send می باشد. عکس های برگزیده شما برای مخاطبینی که برگزیده اید فرستاده خواهد شد. برای اطمینان از فرستاده شده عکس، می توانید به بخش گفتگو با شخص مورد نظر در برنامه Messages بروید.
  تپیدن دکمه Send
  تپیدن دکمه Send
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن