اشتراک گذاری عکس با برنامه Mail آیفون و آیپد

اشتراک گذاری عکس با برنامه Mail آیفون و آیپد

اشتراک گذاری عکس با برنامه Mail آیفون و آیپد

اگر می خواهید عکس های آیفون و یا آیپد خود را با مخاطبینی که از شما دور هستند به اشتراک بگذارید، می توانید از برنامه هایی همانند Messages یا Mail استفاده کنید. حتی می توانید این کار را از راه برنامه های جانبی همانند WhatsApp و Telegram یا دیگر پَیامتِرها (messengers – پیام رسان ها)  انجام دهید.

در این روش کیفیت عکس ارسالی به برنامه مورد استفاده شما بستگی دارد. اگر عکس های خود را با برنامه Messages بفرستید، آنها با فرمت کیفیت بالا فرستاده می شوند، در ایمیل شما حتی می توانید سایز عکس ها را برای فرستادن تعیین کنید.

در برنامه هایی همانند WhatsApp، عکس های فرستاده شما، بسیار فشرده می شوند و اگر بخواهید کیفیت عکس خود را در آن نگه دارید بهتر است آن را بصورت فایل ارسال نمائید. در این آموزش می خواهیم روش اشتراک گذاری عکس با برنامه Mail یا ایمیل را در آیفون و آیپد به شما نشان دهیم. پس با ما همراه باشید.

چگونه می توانیم عکس های خود را با برنامه Mail یا ایمیل در آیفون و آیپد با دیگران به اشتراک بگذاریم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. نخست در آیفون یا آیپد خود وارد برنامه Photos شوید، سپس در بالا-راست برنامه، Select را برگزینید و عکس هایی را که می خواهید به اشتراک بگذارید، انتخاب کنید.اشتراک گذاری عکس با برنامه Messages آیفون و آیپد
 2. سپس دکمه Share یا همرسانی را در پایین-چپ برنامه بتپید. آیکون Share همانند، چارگوشی است که پیکانچه ای از آن بیرون زده.
  دکمه Share یا همرسانی را در پایین-چپ برنامه بتپید
  دکمه Share یا همرسانی را در پایین-چپ برنامه بتپید
 3. در ردیف و رج دوم، فهرستی از برنامه هایی را که می توانید از آنها برای اشتراک گذاری عکس خود استفاده کنید، می توانید ببینید. در اینجا برای نمونه می توانید برنامه هایی همانند Mail، WhatsApp و یا Messages را برای این کار انتخاب کنید. در این آموزش روش استفاده از برنامه Mail یا ایمیل را به شما نشان می دهیم."<yoastmark
 4. پس از انتخاب برنامه Mail، پنجره Compose به مراه عکسی که پیوست کرده اید نمایان می شود. فیلد To: را بتپید و سپس نشانی ایمیلی را که می خواهید عکس بدان فرستاده شود،، تایپ کنید. برای افزودن چندین نشانی ایمیل، آیکون + را بتپید. بخش Subject یا موضوع را پر کرده و سپس اگر می خواهید، پیامی را نیز در ایمیل بنویسید. پس از آن دکمه Send را که همانند یک پیکان رو به بالاست بتپید.دکمه Send را که همانند یک پیکان رو به بالاست بتپید.
 5. پس از زدن دکمه، پنجره ای باز می شود که در آن می توانید سایز عکس خود را کمتر کنید. اما اگر می خواهید عکس شما با سایز اصلی خود فرستاده شود، دکمه Actual Size را بتپید. اما اگر گمان دارید که حجم عکس شما بالاست و آپلود شدن آن زمانبر است، می توانید یکی از گزینه های Small یا کوچک، Medium یا میانه، و Large یا بزرگ را انتخاب کنید.دکمه Actual Size را بتپید
  در این میان گزینه Large شاید بهتر باشد زیرا کیفیت عکس شما را چندان نمی کاهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا