روش اشتراک گذاری عکس و فایل در Google Drive اندروید,اشتراک گذاری فایل ها در Google Drive اندروید, share فایل ها در Google Drive اندروید,share عکس در Google Drive اندروید,share فایل ها در Google Drive اندروید,اشتراک گذاری عکس های Google Drive, همرسانی فایل در گوگل درایو, اشتراک گذاری عکس در گوگل درایو, اشتراک عکس گوگل درایو, اشتراک فایل Google Drive, اشتراک فایل های Google Drive,v,روشتک,Raveshtech,آموزش,روش
لینک پیشنهادی

برای حمایت از ما، اینستاگرام روشتک را دنبال کنید

Follow

روش اشتراک گذاری عکس و فایل در Google Drive اندروید

روش اشتراک گذاری عکس و فایل در Google Drive اندروید

Google Drive یکی از بهترین سرویس های انباره ابری می باشد که برای شما نزدیک به 15 گیگ، فضای رایگان فراهم می کند. شما می توانید تنها با داشتن اینترنت، از هر دستگاهی، در هر جایی که هستید به آن دسترسی داشته باشید. گویی دوره فلش های USB بند انگشتی هم با آمدن فضاهای ابری به سر آمده.

شما می توانید هر فایل و پرونده ای را از Google Drive خود برای دیگران به اشتراک بگذارید. چه از راه فرستادن فیزیکی فایل و پرونده و چه از راه اشتراک گذاری لینک فایل جهت دانلود از Google Drive. در این روش نگران دیده شدن دیگر فایل هایتان در گوگل درایو نباشید، چرا که فردی که لینک را با آن همرسانی و اشتراک گذاری می کنید، تنها همان فایل را خواهد دید.

چگونه فایل ها و پرونده های Google Ddrive خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم؟

برای اشتراک گذاری فایل ها و پرونده های گوگل درایو، گام های زیر را دنبال کنید:

  1. در برگه اصلی یا Home screen و یا کشوی اپ گوشی خود، اپلیکیشن Google Drive را باز کنید.
  2. آیکون 3 نقطه ای فایل و پرونده ای را که می خواهید آن را Share کنید، بتپید.
  3. دو گزینه برای اشتراک گذاری پیش روی شما خواهد بود:
  • Share Link یا همرسانی پیوند برای فرستادن لینک به فرد مورد نظر جهت دانلود پرونده از Google Drive
  • Send Link یا ارسال کپی برای فرستادن فیزیکی پرونده به شخص مورد نظر
  1. با گزینش هر یک از دو راه بالا می توانید پرونده دلخواه خود را با دوستانتان در ایمیل، فیسبوک، پیامک، تلگرام، واتس اپ و یا هر پیام گیر دیگری به اشتراک بگذارید.چگونه فایل ها و پرونده های Google Ddrive خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم,روشتک,raveshtech

پس برای اشتراک گذاری لینک پرونده و یا خود پرونده،در فهرست باز شده اپ دلخواه خود را برگزینید، برای نمونه اگر بخواهید آن را از راه پیامک بفرستید، رو آیکون پیام بتیپد، ویا اگر می خواهید آن را به تلگرام بفرستید، آیکون تلگرام را بتپید.

منبع: androidcentral.com

ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید