iOSهومپاد

روش تنظیم و پیکره بندی هوم پاد Apple

روش تنظیم و پیکره بندی هوم پاد Apple

روش تنظیم و پیکره بندی هوم پاد Apple

هوم پاد اپل چیست؟

Apple HomePod نخستین اسپیکر هوشمند کمپانی اپل برای خانه است که به کمک آن می توانید آهنگ های دلخواه خود را در فضای خانه خود پخش کنید. این اسپیکر می تواند برای شما نقش یک دستیار ه,شمند را نیز بازی کند. برای نمونه از هوم پاد خود می توانید وضعیت آب و هوا، ترافیک خیابان ها، و یا اخبار روز را جویا شوید. افزون بر این از هومپاد می توان برای کنترل ابزار ها و وسایل هوشمند خانه نیز استفاده کرد.

چگونه Apple HomePod خود را با آیفون یا آیپد پیکره بندی و تنظیم کنیم؟

پیکره بندی و تنظیم هوم پاد همانند پیکره بندی Apple TV یا AirPods می باشد. در این نوشتار می خواهیم تا روش پیکره بندی و تنظیم HomePod را بکمک آیفون و آیپد به شما آموزش دهیم، پس با ما همراه باشید.نکته: برای پیکره بتندی هوپاد، نسخه iOS آیفون و آیپد شما می باید 11.2.5 به بالا باشد.

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. آیفون یا آیپد را به HomePod خود نزدیک کنید.
  2. Set Up را بتپید.
  3. HomeKit Room یا اتاقی را که می خواهید هومپاد شما آنجا باشد، انتخاب کنید.
  4. اگر می خواهید درخواست های شخصی را فعال کنید، دکمه Enable Personal Requests را بتپید(این کار به ابزار Siri اپل، پروانه می دهد تا در هنگام اتصال به اینترنت، افزون بر خواندن پیامک های شما، به Reminder ها و یادداشت های شما نیز دسترسی داشته باشد.)، اگر نه، دکمه Not Now را بتپید.
  5. برای پذیرش شرایط و قوانین، Agree را بتپید.چگونه Apple HomePod خود را با آیفون یا آیپد پیکره بندی و تنظیم کنیم,روشتک,raveshtech
  6. برای استفاده از اکانت iCloud، Wi-Fi، و دیگر تنظیمات انجام پذیر آیفون، جهت پیکره بندی و تنظیم هومپاد، Transfer Settings (انتقال تنظیمات) را بتپید.
  7. در صورت درخواست گذرواژ اپل آیدی یا Apple ID Password، آن را وارد کنید.
  8. پس از آن درخواست های Siri را دنبال کنید تا فرایند پیکره بندی هوم پاد پایان یابد.چگونه Apple HomePod خود را با آیفون یا آیپد پیکره بندی و تنظیم کنیم,روشتک,raveshtech

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن