iOS

روش تنظیم آیفون 8 و آیپد پرو نو

روش تنظیم آیفون 8 و آیپد پرو نو

روش تنظیم آیفون 8 و آیپد پرو نو

روش تنظیم آیفون 8 و آیپد پرو نو

روش تنظیم آیفون 8 و آیپد پرو نو

اگر به تازگی آیفون 8، آیفون 8 پلاس، و یا آیپد پرو خریده اید، روش پیکره بندی تنظیم و set up آن کار آسانی می باشد که ما گام به گام آن را به شما آموزش خواهیم داد.

اگر به تازگی آیفون 8، آیفون 8 پلاس، آیپد پرو و یا مدل های قدیمی تر خریده اید، زمانی که آن را روشن می کنید، با screen یا پرده ای که درود و “Hello”  را به زبان های گوناگون برای شما می گوید، روبرو می شوید. این زبان به سلیقه شخصی شما بستگی داشته و در اینجا ما تنها می خواهیم که پیکره بندی گوشی بخوبی انجام شود تا همه چیز در آن برای شما به خوبی کار کند.

گوشزد: این راهنما برای آیپد و آیفون 8 و گوشی های قدمی تر می باشد. روش پیکره بندی و تنظیم آیفون X را در آموزش های آینده برای شما خواهیم نوشت.

 

شناخت گزینه ها و آپشن ها 

 • پیکره بندی و تنظیم بصورت “NEW” که به معنای آغاز از صفر می باشد. این برای کسانیست که تا کنون از گوشی های هوشمند و سرویس های آنلاین استفاده نکرده اند.
 • ریستور بکاپ آیفون، آیپد یا آیپاد پیشین شما. شما می توانید آنرا بصورت آنلاین با iCloud، و یا USB بکمک iTunes انجام دهید. این برای کسانی است که پیشتر دستگاه iOS داشته اند و می خواهند به یک iOS نو بکوچند.
 • وارد کردن اطلاعات و داده ها، از گوشی اندروید، بلکبری، یا ویندوز.  اپل، اپلیکیشنی در فروشگاه گوگل دارد که کار انتقال داده ها را در گوشی های اندروید، آسانتر می کند، و سرویس های آنلاین به شما پروانه می دهند تا حجم فراوانی از داده را از دستگاه قدیمی به دستگاه تازه خود ببرید. این برای کسانی است که می خواهند به گوشی آیفون یا آیپد سوئیچ کنند.

چگونه پیکره بندی و set up آیفون و یا آیپد یا گوشی های قدیمی تر از آن را آغاز کنیم

جدا از اینکه می خواهید  یک گوشی تازه را پیکره بندی کنید یا فایل پشتیبان را ریستور کنید و یا اینکه از یک دستگاه به دستگاه دیگر، سوئیچ کنید، آغاز کار همه انها روشی همانند هم دارد. در اینجا ما روش پیکره بندی و تنظیم از صفر یک آیفون یا آیپد نو را به شما نشان می دهیم.

 1. Slide to set up را بلمسانید.
 2. زبان خود را برگزینید.
 3. کشور و ناحیه خود را برگزینید.
  Slide to set up را بلمسانید, زبان خود را برگزینید, کشور و ناحیه خود را برگزینید
  Slide to set up را بلمسانید,
  زبان خود را برگزینید,
  کشور و ناحیه خود را برگزینید
 4. یک شبکه اینترنت بیسیم یا وایفای را برگزیده و گذرواژ یا پسورد آن را وارد کنید. اگر به شبکه وایفای دسترسی نداشتید، می توانید Use Cellular یا همان اینترنت گوشی خود را روشن کنید.
 5. چشمبراه بمانید تا آیفون یا آیپد شما فعال شود. این کار می تواند، چند ثانیه یا چند دقیقه ای به درازا بکشد.
 6. می توانید Location Service یا سرویس جایاب خود را فعال نمائید. هر زمان هم خواستید می توانید، آن را غیر فعال، کنید، ولی برخی از اپ ها همانند نقشه ها یا Maps نیاز به فعال بودن آن دارند.
 7. Passcode یا Touch IDخود را تنظیم و پیکره بندی کنید. شما می توانید پیکره بندی  Touch IDرا رها کنید و سپستر آنرا انجام دهید ولی فراموش نکنید که امینت گوشی شما نکته بسیار مهمی می باشد.
  Passcode یا Touch IDخود را تنظیم و پیکره بندی کنید. شما می توانید پیکره بندی  Touch IDرا رها کنید و سپستر آنرا انجام دهید ولی فراموش نکنید که امینت نکته بسیار مهمی می باشد
  Passcode یا Touch IDخود را تنظیم و پیکره بندی کنید. شما می توانید پیکره بندی  Touch IDرا رها کنید و سپستر آنرا انجام دهید ولی فراموش نکنید که امینت نکته بسیار مهمی می باشد

 

منبع:imore.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا