تنظیمات ویژگی Family Sharing در آیفون و آیپد

تنظیمات ویژگی Family Sharing در آیفون و آیپد

تنظیمات ویژگی Family Sharing در آیفون و آیپد

ویژگی کاربردی Family Sharing اپل این امکان را می دهد تا سقف 6 نفر بتوانند، چیزهایی همانند iCloud Storage، Apple Music، داده های مکانی و مواردی از این دست را در میان خود به اشتراک بگذارند. خواه پیشتر از این ویژگی استفاده کرده باشید و یا می خواهید به تازگی از آن بهره ببرید، با ما همراه باشید تا روش تنظیم  و استفاده از ویژگی همرسنی خانوادگی را به شما نشان دهیم.

ویژگی Family Sharing یا همرسانی خانوادگی، نخستین بار در سال 2014 و در iOS 8 معرفی شد، اما اپل در سال 2018، امکان اشتراک گذاری iCloud Storage را در میان 6 نفر، فراهم کرد.

چگونه می توانیم ویژگی Family Sharing یا همرسانی خانوادگی را تنظیم کنیم و برای فرزند خود در آیفون و آیپد یک Apple ID بسازیم؟

تنظیمات Family Sharing در آیفون و آیپد بسیار سر راست است و برای انجام آن می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. در آیفون یا آیپد خود به بخش Settings یا تنظیمات رفته و نام خود را در بخش تنظیمات بتپید.
 2. سپس Set up Family Sharing را بتپید.
 3. اکنون Get Started را بتپید و category یا دسته بندی دلخواه خود را برای آغاز اشتراک گذاری و همرسانی انتخاب کنید.
 4. دستور های نمایش داده شده را دنبال کنید تا اینکه Invite Family Members را ببینید.
 5. کسانی را که در خانواده از پیش دارای Apple ID هستند بیافزائید.
  تنظیمات ویژگی Family Sharing در آیفون و آیپد
  تنظیمات ویژگی Family Sharing در آیفون و آیپد

البته اپل این امکان را به شما نمی دهد تا همه دسته بندی ها را برای همرسانی و اشتراک گذاری انتخاب کنید. افزون بر این برای استفاده از Family Sharing نیاز به کارت اعتباری خواهید داشت. بنظر می رسد که آسان ترین راه افزودن کسی است که از پیش Apple ID داشته و برای تنظیمات آغازین نیاز به کنترل والدین نداشته باشد.تنظیمات ویژگی Family Sharing در آیفون و آیپد

 1. پس از تکمیل گام بالا دوباره Family Sharing را همانند گام پیشین بتپید.پس از تکمیل گام بالا دوباره Family Sharing را همانند گام پیشین بتپید.
 2. برای افزودن اعضای بیشتر می توانید Add Family Member را بتپید. در اینجا شما می توانید با زدن دکمه Create a Child Account برای فرزند خود نیز یک اکانت بسازید.برای افزودن اعضای بیشتر می توانید Add Family Member را بتپید. در اینجا شما می توانید با زدن دکمه Create a Child Account برای فرزند خود نیز یک اکانت بسازید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا