افزودن شماره اضطراری به اپل واچ برای حادثه و زمین خوردگی

افزودن شماره اضطراری به اپل واچ برای حادثه

افزودن شماره اضطراری به اپل واچ برای حادثه

اپل واچ بی گمان یک ساعت هوشمند بسیار کارامد است، اما افزون بر کارامدی، اپل واچ می تواند جان شما را نیز نجات دهد!! اپل واچ دارای یک سیستم تشخیص زمین خوردن یا افتادن می باشد که می تواند خودکار به 911 و یا شماره اضطراری شما در هنگام حادثه تماس بگیرد.

اگر می خواهید کسی از حادثه و یا اتفاقی که برای شما افتاده پیام هشدار و alert دریافت کند، برای نمونه پدر، مادر، دوست، آشنا یا همسایه، می باید شماره فرد مورد نظر را به بخش مخاطبین اضطراری یا emergency contacts بیافزائید. شما می توانید تنظیمات و افزودن شماره مورد نظر را در اپلیکیشن Health انجام دهید. در این آموزش می خواهیم روش افزودن شماره اضطراری به اپل واچ را به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

چگونه می توانیم شماره اضطراری مورد نظر خود را برای وضعیت حادثه یا زمین خوردگی به اپل واچ خود بیافزائیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال کنید:

  1. در آیفونی که آن را با اپل واچ خود جفتانده اید، برنامه Health را باز کنید، آیکون این برنامه یک دل سرخ کوچک در یک چارچوب سفید است. اگر آن را پیدا نکردید می توانید home screen آیفون را به پایین بکشید و از جستجوی Spotlight استفاده کنید.افزودن شماره اضطراری به اپل واچ برای حادثه و زمین خوردگی
  2. پس از باز کردن برنامه پروفایل خود را که در بالا، گوشه راست برنامه قرار گرفته را بتپید.به پایین رفته و گزینه medical ID را انتخاب کنید.
  3. به پایین رفته و گزینه medical ID را انتخاب کنید.به پایین رفته و گزینه medical ID را انتخاب کنید.
  4. منوی Medical ID یا شناسه پزشکی، همه آفراس (information – اطلاعات) اورژانس شما را که تا کنون گرداوری شده، برای شما لیست می کند. برای افزودن شماره اضطراری، در بالا گوشه راست برنامه، گزینه Edit را بتپید.برای افزودن شماره اضطراری، در بالا گوشه راست برنامه، گزینه Edit را بتپید.
  5. بخش ویرایش را به پایین پیموده تا قسمت Emergency Contatcts را ببینید. برای افزودن شماره دلخواه خود گزینه + Add Emergency Contact را بتپید. اگر هم بخواهید شماره ای را بِرووید (remove – حذف کنید) می توانید آیکون – را که پشت نام شماره مخاطب است بتپید.بخش ویرایش را به پایین پیموده تا قسمت Emergency Contatcts را ببینید. برای افزودن شماره دلخواه خود گزینه + Add Emergency Contact را بتپید.
  6. اکنون می توانید شماره مخاطب مورد نظر را در دفترچه تلفن آیفون خود پیدا کرده و انتخاب کنید، پس از آن نوع پیوند خود را با مخاطب مشخص کنید. این کار هویت و خویشاوندی شخص مورد نظر را برای اورژانس مشخص خواهد کرد.
  7. پس از پایاین کار دکمه Done را در بالا-راست برنامه بتپید تا داده ها ذخیره شود.پس از پایاین کار دکمه Done را در بالا-راست برنامه بتپید تا داده ها ذخیره شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا