روش جستجوی ایموجی در آیفون ios 14

روش جستجوی ایموجی در آیفون ios 14

روش جستجوی ایموجی در آیفون ios 14

بیشتر کاربران آیفون در گوشی خود از ایموجی استفاده می کنند، اما تا پیش از رسیدن iOS 14 برای یافتن ایموجی ها نیاز به استفاده از روش های خاصی بود، اما اکنون شما این امکان را دارید تا در iOS 14 و در کیبورد Emoji خود در هر برنامه یکراست ایموجی مورد نظر خود را جستجو کنید. پس با ما همراه باشید تا در این آموزش روش جستجوی ایموجی مورد نظر خود را در آیفون به شما نشان دهیم.

چگونه می توانیم ایموجی مورد نظر خود را در آیفون iOS 14 پیدا کنیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. برنامه ای را که می خواهید ایموجی دلخواه را در آن تایپ کنید باز کنید. بخش مربوط به متن را بتپید ( آرام ضربه زدن و لمس کردن)، پس از نمایان شدن کیبورد، دکمه کیبورد ایموجی را که روی آن چهرکی خندان نگاشته شده بتپید.
  روش جستجوی ایموجی در آیفون ios 14
  روش جستجوی ایموجی در آیفون ios 14

  اگر دکمه ایموجی را در کیبورد خود نمی بینید، این بدان معناست که کیبورد ایموجی در آیفون شما غیرفعال و خاموش شده است. پس به مسیر Settings > General > Keyboard > Keyboards رفته و Add New Keyboard را تپیده و پس از آن Emoji را انتخاب کنید.

 1. پس از بالا آمدن کیبورد ایموجی آیفون، زمینه ورودی متن Search Emoji را بتپید. اگر نمی توانید این بخش را ببینید، می باید آیفون خود را به iOS 14 و یا ورژن هایی بالاتر به روزرسانی کنید.
  Search Emoji آیفون iOS 14
  Search Emoji آیفون iOS 14
 2. اکنون واژه مورد نظر خود را که ایموجی مورد نظر شما را توضیح می دهد تایپ کنید. پس از آن لیستی از ایموجی هایی را که با واژه مورد جستجوی شما همخوانی دارد، در زیر باکس جستجو خواهید دید. ابته شما این امکان را دارید که ایموجی ها را بر پایه دسته بندی آنها جستجو کنید. برای نمونه با تایپ واژه fire، آیتم هایی همانند وَراغ (شعله)، توپاتش، آتشنشانی و موارد دیگری از این دست را خواهید دید.
  جستجوی ایموجی در آیفون
  جستجوی ایموجی در آیفون
 3. توجه داشته باشید، اگر شمار ایموجی های همخوان با واژه شما بسیار بود، می توانیدبا سراندن انگشت خود به چپ و راست، به سرعت میان نتایج نمایش داده شده پیمایش و اسکرول کنید. برای نمونه با جستجوی واژه ای همانند animal، شما با نتایج گسترده ای روبرو خواهید شد.
  پیمایش در میان ایموجی های آیفون
  پیمایش در میان ایموجی های آیفون
 4. پس از یافتن ایموجی دلخواه خود می توانید آن را بتپید تا در زمینه ورودی متن برنامه شما نمایان شود.
  جستجوی ایموجی در آیفون ios 14

ایموجی در iPadOS 14

در زمانی که این آموزش نوشته می شود، این ترفند تنها در آیفون انجام پذیر است، اما میل جستجوی ایموجی می تواند در آپدیت های آینده به آیپد نیز افزوده شود. از این روی در آیپد شما همچنان می توانید از ترفند پیشین predictive text بهره ببرید.

فروش ویژه A71
منبع
howtogeek
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا