how toiOSآیفون

روش تغییر نام و حذف آلبوم آیفون iOS 13

روش تغییر نام و حذف آلبوم آیفون iOS 13

روش تغییر نام و حذف آلبوم آیفون iOS 13

یکی از برترین مزایای یک آیفون، دوربین با کیفیت آن است که می تواند همه لحظات زندگی شما را از مسافرت، تعطیلات، حضور در جمع دوستان، طلوع خورشید، آشپزی و هر چیزی دیگری را که در ذهن دارید برای همیشه ضبط و ثبت نماید.اما در میان انبوه عکس های گرفته شده شاید مهمترین مشکلی که کاربران آیفون با آن روبرو می شوند پیدا کردن عکس های دلخواه خود برای دیدن است. از آنجا که ممکن است که عکس های گرفته شده خیلی زیاد باشد، شما بی گمان در یافتن عکس ها دچار مشکل خواهید شد، در چنین شرایطی ساختن آلبوم عکس می تواند شما را در یافتن عکس های دلخواهتان یاری کند.

خوشبختانه امروزه اپل امکانات فراوانی را برای برنامه Photos فراهم ساخته و شما می توانید،عکس ها را به آلبوم دلخواه  خود بیافزائید، عکس ها و ویدئوها را از آلبوم خود حذف کنید، آلبوم را تغییر نام داده یا حذف کنید، به سادگی عکس ها را ویرایش کرده، تغییر نام داده، برش داده، تغییر سایز دهید و یا حتی آنها را برای جلوگیری از دیده شدنشان از سوی دیگران پنهان و مخفی کنید. در این آموزش می خواهیم روش تغییر نام، بازچینی و حذف آلبوم آیفون iOS 13 به شما نشان دهیم پس با ما همراه باشید.

چگونه می توانیم نام آلبوم ها را در آیفون iOS 13 تغییر داده، آنها را بازچینی کرده و یا اینکه پاکشان کنیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در آیفون خود وارد برنامه Photos شوید و پس از آن در پایین برنامه، تب یا زبانه Albums را بتپید. سپس گزینه See All را تپیده و پس از آن در بالا، گوشه راست اِسپَر (screen – صفحه نمایش)، دکمه Edit را بتپید. در حالت ویرایش شما همی توانید نام آلبوم را تغییر دهید، هم آلبوم ها را بازچینی کنید و یا اینکه در صورت نیاز، آلبوم مورد نظر خود را پاک کنید.روش تغییر نام و حذف آلبوم آیفون iOS 13
  2. در اینجا می توانید با تپیدن نام آلبوم، آن را ویرایش کنید.روش تغییر نام و حذف آلبوم آیفون iOS 13
  3. برای بازچینی یا rearrange آلبوم می توانید آلبوم دلخواه خود را تپبده، نگه داشته و به سوی جایگاهی که می خواهید بکشید.برای بازچینی یا rearrange آلبوم می توانید آلبوم دلخواه خود را تپبده، نگه داشته و به سوی جایگاهی که می خواهید بکشید.
  4. اما برای Delete آلبوم – می باید آیکون علامت منفی قرمز را بتپید و برای تائید پاک شدن برنامه گزینه Delete Album را بتپید.delete album
  5. اکنون برای ذخیره تغییرات داده شده، دکمه Done را در بالا-راست برنامه بتپید.اکنون برای ذخیره تغییرات داده شده، دکمه Done را در بالا-راست برنامه بتپید.
برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن