how toiOSآیفون

روش حذف عکس از آلبوم آیفون iOS 13

روش حذف عکس از آلبوم آیفون iOS 13

روش حذف عکس از آلبوم آیفون iOS 13

یکی از برترین مزایای یک آیفون، دوربین با کیفیت آن است که می تواند همه لحظات زندگی شما را از مسافرت، تعطیلات، حضور در جمع دوستان، طلوع خورشید، آشپزی و هر چیزی دیگری را که در ذهن دارید برای همیشه ضبط و ثبت نماید. اما در میان انبوه عکس های گرفته شده شاید مهمترین مشکلی که کاربران آیفون با آن روبرو می شوند پیدا کردن عکس های دلخواه خود برای دیدن است. از آنجا که ممکن است که عکس های گرفته شده خیلی زیاد باشد، شما بی گمان در یافتن عکس ها دچار مشکل خواهید شد، در چنین شرایطی ساختن آلبوم عکس می تواند شما را در یافتن عکس های دلخواهتان یاری کند.

خوشبختانه امروزه اپل امکانات فراوانی را برای برنامه Photos فراهم ساخته و شما می توانید،عکس ها را به آلبوم دلخواه  خود بیافزائید، عکس ها و ویدئوها را از آلبوم خود حذف کنید، به سادگی عکس ها را ویرایش کرده، تغییر نام داده، برش داده، تغییر سایز دهید و یا حتی آنها را برای جلوگیری از دیده شدنشان از سوی دیگران پنهان و مخفی کنید. در این آموزش می خواهیم روش حذف عکس و ویدئو را از آلبوم آیفون iOS 13 به شما نشان دهیم پس با ما همراه باشید.

چگونه می توانیم عکس ها و ویدئو های را از آلبوم آیفون iOS 13 حذف کنیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال کنید:

  1. در آیفون خود برنامه Photos را باز کنید، پس از آن تب یا زبانه Albums را برگزیده و به آلبوم دلخواه خود بروید.روش حذف عکس از آلبوم آیفون iOS 13
  2. عکس یا ویدئویی را که می خواهید آن را بِرووید (remove – حذف کنید)، بتپید. اگر می خواهید چندین فایل را حذف کنید، در بالا-راست برنامه، گزینه Select را تپیده و پس از آن فایل های دلخواه خود را برگزینید.روش حذف عکس از آلبوم آیفون iOS 13
  3. سپس در پایین، گوشه راست برنامه، آیکون Delete را که همانند یک زباله دان است بتپید.روش حذف عکس از آلبوم آیفون iOS 13
  4. اکنون برای رووِ (remove – حذف) فایل یا فایل های مورد نظر از آلبوم دکمه Remove from Album را بتپید.remove from album

توجه داشته باشید که انجام این کار فایل های مورد نظر شما را از آیفون، پاک نخواهد کرد، بلکه آنها را از آلبوم مورد نظر شما می رووَد (remove – حذف می کند).

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا