how toiOSiPadOSآیپدآیفون

برداشتن استیکرهای Memoji از کیبورد آیفون و آیپد

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

برداشتن استیکرهای Memoji از کیبورد آیفون و آیپد

برداشتن استیکرهای Memoji از کیبورد آیفون و آیپد

در کنار ویژگی های تازه iOS 13 و تغییرات داده شده در آن، استیکرهای Memoji نیز یکی دیگر از بخش های تازه iOS 13 می باشند. مموجی های در بخش FREQUENTLY USED انتخاب ایموجی ها بصورت پیش فرض نمایش داده می شوند. اما برای کسانی که نمی خواهند استیکرهای Memoji را در کیبورد آیفون یا آیپد خود داشته باشند، اپل این امکان را فراهم نموده تا بتوانند این استیکرها را از این بخش بردارند. در این آموزش می خواهیم چگونگی خاموش کردن استیکرهای Memoji را در کیبورد آیفون و ایپد به شما، نشان دهیم پس با ما همراه باشید.

اگر شما هم از دوست داران استیکر های مموجی نیستید و یا اینکه از آنها استفاده چندانی ندارید و می خواهید در کیبورد ایموجی ها فضایی کافی برای ایموجی های خود داشته باشید، اپل گزینه ای را در iOS 13.3 معرفی کرده که می توانید با آن استیکر های Memoji را در کیبورد ایموجی های آیفون یا آپید خود خاموش و غیرفعال کنید.

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ

البته فراموش نکنید که iOS 13.3 هم اکنون بصورت نسخه developer یا نسخه همگانی باگان (beta – بتا) در دسترس می باشد و اگر میلی به نصب این نسخه ندارید، می باید منتظر انتشار نسخه رسمی iOS 13.3 باشید.

چگونه می توانیم استیکر های مموجی را در بخش کیبورد ایموجی های آیفون و آیپد، خاموش و غیرفعال نمائیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال کنید:

  1. پیش از هر چیز می باید نسخه iOS 13.3 را در آیفون یا آیپد خود نصب داشته باشید.
  2. در آیفون یا آیپد خود به بخش Settings یا تنظیما بروید.
  3. سپس General را تپیده و پس از آن به بخش Keyboard بروید.
  4. بخش Keyboard را به پایین پیموده تا بخش Emoji را پیدا کنید.برداشتن استیکرهای Memoji از کیبورد آیفون و آیپد
  5. گوکه (toggle – سوئیچ) روبروی Memoji Stickers را بتپید تا این گزینه خاموش و غیرفعال شود.گوکه (toggle – سوئیچ) روبروی Memoji Stickers را بتپید تا این گزینه خاموش و غیرفعال شود.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا