InstagramiOSاندروید

روش حذف فالوور در اینستاگرام

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش حذف فالوور در اینستاگرام

روش حذف فالوور در اینستاگرام

اینستاگرام امکانات و ابزارهای مدیریت حساب کاربری یا اکانت را روزبروز بهبود می بخشد. یکی از ابزار های بهبود یافته در اپلیکیشن Instagram امکان حذف دستی دنبالگر یا فالوور می باشد. این ویژگی پیشتر برای کاربرانی که اکانت Private یا خصوصی داشتند فراهم بود ولی هم اکنون این ویژگی برای کاربران همگانی یا Public اینستاگرام فراهم شده است.

در Instagram پیشتر از نظر فنی، تنها راه کاربران Public و همگانی برای نپذیرفتن و رد فالوور ها یا دنبالگرها block و بند کردن آنها بود که روشی ناخوشایند و ناگوار بود. چرا؟ برای اینکه اگر نخواهید کسی شما را follow یا دنبال کند به معنای خواست شما برای block و بند کردن آن دنبالگر یا follower نمی باشد. در این آموزش می خواهیم روش حذف فالوور در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم،  پس با ما همراه باشید.

چگونه دنبالگرها یا Follower ها را که نمی خواهیم از اینستاگرام خود حذف نمائیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. در گوشی خود اپلیکیشن اینستاگرام را باز نمائید.
 2. به بخش بالایی برنامه رفته و گرینه Followers را بتپید تا فهرست دنبالگر ها و فالوورهای خود را ببینید.
  در گوشی خود اپلیکیشن اینستاگرام را باز نمائید. به بخش بالایی برنامه رفته و گرینه Followers را بتپید تا فهرست دنبالگر ها و فالوورهای خود را ببینید,روشتک,raveshtech
  روش حذف فالوور در اینستاگرام
 3. در کنار دکمه Follow، آیکون یا منویی 3 نقطه ای قرار گرفته، پس آن را بتپید.
  در کنار دکمه Follow، آیکون یا منویی 3 نقطه ای قرار گرفته، پس آن را بتپید,روشتک,raveshtech
  روش حذف فالوور در اینستاگرام
 4. با تپیدن آیکون 3 نقطه ای، پنجره ای پدیدار می شود که می توانید با تپیدن روی دکمه Remove، دنبالگر یا فالوور خود را حذف نمائید. اگر از این کار منصرف شدید می توانید دکمه Cancel را بتپید.
  با تپیدن آیکون 3 نقطه ای، پنجره ای پدیدار می شود که می توانید با تپیدن روی دکمه Remove، دنبالگر یا فالوور خود را حذف نمائید. اگر از این کار منصرف شدید می توانید دکمه Cancel را بتپید,روشتک,raveshtech
  روش حذف فالوور در اینستاگرام

نکته ارزشمند در این فرایند آن است که اینستاگرام، دنبالگر یا follower را از انجام این کار آگاه نمی سازد. پس شما بدون هیچ نگرانی می توانید دنبالگر یا follower خود را حذف نمائید.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا