Instagram

روش حذف صدا از ویدئوهای ارسالی در اینستاگرام

روش حذف صدا از ویدئوهای ارسالی در اینستاگرام

روش حذف صدا از ویدئوهای ارسالی در اینستاگرام

بیشتر وقتها دوست داریم که ویدئوهایی را که در شبکه های اجتماعی ارسال می کنیم دآرای صدا باشند، اما گاهی هم پیش می آید که بخواهیم ویدئوی ارسالی ما بدون صدا و خاموش باشد. در این آموزش می خواهیم روش حذف صدا از ویدئو های ارسالی در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم پس با ما همراه باشید.

چگونه ویدئوهایی را که می خواهیم در اینستاگرام ارسال کنیم، بدون صدا کنیم؟

فرض کنید که ویدئویی را می خواهید در اینستاگرام پست کنید و این ویدئو صدای چندان جالبی ندارد و یا از آن تنها صدایی خش خش و نویز بگوش می رسد. پس تصمیم می گیریم که ویدئوی ما در اینستاگرام بدون صدا باشد تا برای پیروها و فالوور های ما چندان ناراحت کننده نباشد.اینستاگرام به ما این امکان را داده که چه در  بخش استوری و یا چه در بخش همگانی ویدئوی خود را بدون صدا پست کنیم، صدا را از روی ویدئوی خود برداریم. برای انجام این کار شما می توانیم از 2 راه استفاده کنید.

روش حذف صدا در استوری های اینستاگرام

هنگامی که به بخش Story برای پر کردن ویدئو می روید و یا اینکه ویدئوی از پیش پر شده ای را می افزائید، می توانید ویدئوی خود را بی صدا یا mute کنید.

  1.  برای پر کردن ویدئو به بخش استوری بروید.
  2. هنگام پر کردن ویدئو، در بالا سمت راست، آیکون صدا یا بلندگو را بتپید.روش حذف صدا در استوری های اینستاگرام,روشتک,raveshtech
  3. با تپیدن آیکون بلندگو، خواهید دید که امواج آیکون ناپدید می شود و جای آن را X می گیرد که به معنای خاموش بودن صدای ویدئو است.روش حذف صدا در استوری های اینستاگرام,روشتک,raveshtech

با انجام گام های بالا و فرستادن ویدئو، بینندگان ، دیگر صدای ویدئو شما را نخواهند شنید. و دکمه ای هم برای unmute کردن ویدئو نخواهند داشت.

حذف صدا در پست های اینستاگرام

فرایند بی صدا کردن ویدئو ها در پست های اینستاگرام همانند بخش Story می باشد و تنها تفاوت اندکی دارند.

  1. پس از ضبط ویدئو و یا انتخاب ویدئوی از پیش پر شده، آیکون بلندگویی را که در میانه بالای برنامه قرار دارد، بتپید.حذف صدا در پست های اینستاگرام,روشتک,raveshtech
  2. همانند بخش داستان و Story، امواج صدای آیکون بلندگو برداشته شده و پنجره کوچکی پدیدار می شود که می گوید صدای ویدئوی شما خاموش است. در گوشی های اندروید با تپیدن آیکون بلندگو، امواج آیکون در حالت خاموش و روشن، تغییر رنگ پیدا می کند.
    حذف صدا در پست های اینستاگرام,روشتک,raveshtech
    روش حذف صدا از ویدئوهای ارسالی در اینستاگرام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن