how toiOSآیفون

حذف برنامه از صفحه اصلی آیفون و یا پنهان کردن اپلیکیشن

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 2]

حذف برنامه از صفحه اصلی آیفون

حذف برنامه از صفحه اصلی آیفون

کاربران گوشی ها و تبلت های اندروید سالهاست که می توانند برنامه ها را از صفحه اصلی دستگاه خود برداشته و یا پنهان نمایند. اکنون نیز کاربران آیفون که سیستم عامل iOS 14 یا ورژن هایی بالاتر را روی دستگاه خود ران دارند، می توانند برنامه ها را از Home Page یا صفحه اصلی آیفون خود برداشته و در App Library بگذارند.

App Library ورژنی از کشون برنامه های اپل می باشد که در آخرین برگه صفحه اصلی در دسترس می باشد که می توانید همه برنامه های نصب شده را بصورت دسته بندی شده در آن پیدا کنید. کاربران همچنین می توانند لیستی از همه برنامه های خود را در فیلد Search نیز ببینند.

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ

اکنون که می توانید در بخش App Library به همه برنامه های گوشی خود دسترسی داشته باشید، این پرسش بی گمان برای شما نیز پیش خواهد آمد که چرا می باید برنامه های کم کاربر را در Home Screen گوشی خود داشته باشیم. برای خالی نمودن صفحه اصلی آیفون دو راه را پیش روی خود خواهید داشت، یکی اینکه برنامه های مشخصی را از Home screen گوشی خود بردارید تا تنها در بخش های Spotlight Search و App Library بدانها دسترسی داشته باشید و دیگر اینکه می توانید همه برگه ها را پاکسازی تا خبری از برنامه ها در صفحه اصلی گوشی شما نباشد.

برداشتن برنامه های صفحه اصلی آیفون

برای برداشتن برنامه ها از صفحه اصلی آیفون خود می توانید آنها را بصورت جداگانه از صفحه اصلی برداشته و یا اینکه آنها را پنهان کنید.

 1. نخست برنامه ای را که می خواهید از برگه اصلی آیفون خود بردارید، تپیده و آن را نگه دارید. در منوی نمایان شده گزینه Remove App را انتخاب کنید.
  برداشتن برنامه های صفحه اصلی آیفون
  برداشتن برنامه های صفحه اصلی آیفون
 2. در منوی دیلیت برنامه می توانید گزینه تازه ای با نام Remove From Home Screen ببینید. پس آن را انتخاب کنید.
  گزینه Remove From Home Screen آیفون
  گزینه Remove From Home Screen آیفون
 3. با این کار برنامه بصورت ناگهانی از Home Screen گوشی شما ناپدید می شود. برای دسترسی به آن می باید به بخش App Library بروید (به راست ترین برگه گوشی خود بروید) و یا اینکه آن را جستجو کنید.
  پنهان شدن برنامه از صفحه اصلی آیفون
  پنهان شدن برنامه از صفحه اصلی آیفون

   

حذف صفحات Home Screen آیفون

شاید شما هم در Home Screen آیفون خود برگه هایی داشته باشید که پر است از برنامه هایی که شاید هرگز آنها را باز نکرده باشید. اگر هم از Spotlight آیفون برای باز کردن برنامه ها بهره می برید، شاید بخواهید که همه برگه های میان برگه نخست و App Library را پاک کنید. برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال کنید.

 1. یکی از فضاهای خالی در Home Screen آیفون را تپبده و نگه دارید تا وارد editing mode یا حالت ویراست شوید. اکنون در پایین نمایشگر می توانید PageDots را در بالای Dock آیفون خود ببینید.
  حذف صفحات Home Screen آیفون
  حذف صفحات Home Screen آیفون
 2. این کار رابط کاربری تازه ای را در میان شبکه برگه ها به شما نشان می دهد. پس از پایان ویرایش دکمه Done را بتپبد.
  حذف صفحات Home Screen آیفون
  حذف صفحات Home Screen آیفون
 3. اکنون پس از رفتن به home screen درخواهید یافت که از شمار نقطه های بالای داک کاسته شده است به گونه ای که می توانید میان برگه های َApp Library جابجاشوید.
  حذف صفحات Home Screen آیفون
  حذف صفحات Home Screen آیفون

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

‫7 دیدگاه ها

  1. سلام
   من ی صفحه رو مخفی کردم
   بعد از اونجا دستم خورد ریمو کردم
   چیجوری میتونم اون صفحه رو برگردونم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا