iOS

روش حذف کشوی اپلیکیشن iOS 11 از بخش پیامهای آیفون

روش حذف کشوی اپلیکیشن iOS 11 از بخش پیامهای آیفون

iOS 11 برای کاربرای آیفون یه دسته تغییرات تازه رو بهمراه داشته. برای خیلی از ماها این تغییرات وحشتناکن، درست مثه   customizable Control Center یا two additional iMessage effects. یکی از این دگرگونیا کشوی اپلیکیشن ها “App Drawer” در بخش پیام هاست که می تونه برای خیلی از کسایی که این ویژگی رو بکار نمی برن، آزار دهنده باشه.روش حذف کشوی اپلیکیشن iOS 11 از بخش پیامهای آیفون

بار نخست تو کنفرانس جهانی توسعه دهنده های اپل در ژوئن 2017 گفته شد که کشوی اپلیکشن ها، یه نوار ابزاره که در پایین بخش اپ پیام ها “Message” می شینه. هدف این نوار ابزارم اینه که کاربرا، دسترسی آسونتری به اپلیکیشن هایی مانند استیکر ها، گیف ها GIFs، بازی ها Games، و دیگر برنامه ها داشته باشن. این نوار ابزار در آینده قرار جایی برای ویژگی Apple Pay Cash برای فرستادن سریع پول به دوستان و خانواده بشه. ولی مشکل پایه ای، اینه که اگه نخواید ازش استفاده کنید بخاطر بد نما بودنش، براتون آزار دهنده میشه.روش حذف کشوی اپلیکیشن iOS 11 از بخش پیامهای آیفون.

چگونه کشوی اپلیکیشن iOS 11  رو از بخش پیامهای Messages آیفون پاک کنیم؟

برای رهایی از این مشکل گام های زیر رو دنبال کنید:

  • اپلیکیشن پیام ها Messages رو وا کنید، سپس وارد محیط نوشتن پیام iMessage conversation بشید.
  • در پایین سمت چپ، کنار آیکون دوربین، روی آیکون “A” بِتِپید.
کشوی اپلیکیشن ها در iOS 11 raveshtech.ir روش حذف کشوی اپلیکیشن iOS 11 از بخش پیامهای آیفون
کشوی اپلیکیشن ها در iOS 11
raveshtech.ir
  • تِپ زدن روی آیکون بالا، باعث میشه تا کشوی اپلیکیشن ها که در پایین بخش پیام ها قرار گرفته بود، ناپدید بشه. شما هم دیگه آسوده می تونید برید دنبال کار و زندگیتون.
پنهان کردن کشوی بپلیکیشن ها در iOS 11 raveshtech.ir
پنهان کردن کشوی بپلیکیشن ها در iOS 11
raveshtech.ir

نکته مهم درباره این روش اینه که کشوی برنامه های iMessage در محیط همه پیام ها ناپدید میشه و حتی پس از ریبوت کردن موبایلتون باز هم پنهان می مونه.

پیروز باشید

منبع: iphonehacks.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا