روش جستجو در تنظیمات آیفون و آیپد

روش جستجو در تنظیمات آیفون و آیپد

روش جستجو در تنظیمات آیفون و آیپد

اگر نمی توانید یک از گزینه های تنظیم و پیکره بندی آیفون یا آیپد خود را پیدا کنید، اپل این کار را با امکان جستجوی بخش تنظیمات iOS و iPadOS آسان نموده است و شما می توانید به سادگی و با استفاده از این ویژگی، آیتم مورد نظر خود را در تنظیمات پیدا کنید. پس در این آموزش با ما همراه بشید تا شیوه جستجو در بخش Settings آیفون و ایپد را به شما نشان دهیم.

جگونه می توانیم در بخش Settings آیفون یا ایپد جستجو کنیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. برای پیدا کردن باکس جستجو، به بخش Settings یا تنظیمات آیفون یا آیپد خود بروید. بخش تنظیمات را به سمت پایین swipe کنید، با این کار نوار جستجو در بالای اِسپَر (screen – صفحه) تنظیمات دستگاه شما نمایان می شود.
  روش جستجو در تنظیمات آیفون و آیپد
  روش جستجو در تنظیمات آیفون و آیپد
 2. چیزی را که در بخش تنظیمات به دنبال آن هستید در نوار جستجوی تایپ کنید. با این کار خواهید دید، گزینه هایی که تا حدودی با جستجوی شما همانندی دارند، در پایین نوار جستجو نشان داده خواهد شد.
  جستجو در بخش تنظیمات آیفون و آیپد
  جستجو در بخش تنظیمات آیفون و آیپد
 3. پس از آنکه آیتم مورد نظر خود را در لیست پایین نوار جستجو پیدا کردید، آن را بتپید تا به بخش تنظیمات مورد نظر بده شوید.

البته شما این امکان را نیز خواهید داشت تا بدون انجام گام های بالا، جستجوی خود را در Spotlight search نیز انجام دهید. برای نمونه اگر به دنبال تنظیمات VPN می گردید، می توانید از برگه اصلی آیفون یا آیپد خود به بخش Spotlight search رفته و VPN را در آن جستجو کنید. با این کار خواهید دید که پنل تنظیمات VPN در لیست نتایج جستجو نماین خواهد شد و می توانید آن را بتپید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا