روش مدیریت ایمیل های آیفون با تپ دو-انگشتی

روش مدیریت ایمیل های آیفون با تپ دو-انگشتی

روش مدیریت ایمیل های آیفون با تپ دو-انگشتی

می خواهید مهارت را در زمینه مدیریت ایمیل های آیفون و آیپد افزایش دهید؟ در این آموزش می خواهیم روش انتخاب سریع، move، نشانه گذاری و حذف چندین ایمیل را در برنامه Mail و با استفاده از تپ دو-انگشتی (two-finger tap – ضربه زدن با دو انگشت) را در آیفون و آیپد به شما نشان دهیم.

iOS 13 و iPadOS 13، تغییرات بسیاری را در UI یا رابط کاربری سراسر برنامه ها و اپلیکشن های تو-ساخت خود داشته اند. دسترسی برای ویرایش گزینه های و آپشن های ایمیل در iOS 13 بسیار دشوارتر از iOS 12 می باشد، اما خوشبختانه شما می توانید با میانبر دو-انگشتی (two-finger) این دشواری را از پیش روی بردارید.

در اینجا نگاهی خواهیم انداخت به انتخاب سریع، حرکت دادن، delete کردن و نشانه گذاری چندین ایمیل در آیفون و آیپد و استفاده از روش تپ دو-انگشتی (two-finger tap – ضربه زدن با دو انگشت). شما می توانید از این روش برای مدیریت برنامه های Notes و Messages و برنامه های دیگر نیز استفاده کنید.

چگونه می توانیم در آیفون و آیپد با استفاده از تپ دو-انگشتی (two-finger tap – ضربه زدن با دو انگشت) ایمیل ها را به سرعت انتخاب، Move و delete کنیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در آیفون یا آیپد خود برنامه پیش فرض Mail را باز کرده و پس از آن به بخش inbox بروید.
  2. هر یک از ایمیل هایی را که مورد نظر دارید با دو انگشت بتپید (با دو انگشت ضربه بزنید) تا وارد حالت edit یا ویرایش شوید.
  3. شما می توانید با کشیدن دو انگشت (two-finger drag)، چندین ایمیل را انتخاب کنید.
  4. پس از انجام دلخواه هر یک از گام های بالا، در پایین برنامه Mail، بسته هدف خود، می توانید برای جابجایی دکمه Move، برای پاک کردن دکمه Trash و یا برای نشانه گذاری دکمه Mark را بتپید.روش مدیریت ایمیل های آیفون با تپ دو-انگشتی

به همین سادگی می توانید ایمیل های خود را در inbox برنامه Mail آیفون و آیپد مدیریت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا