اجرای بازی Dinosaur کروم در حالت online

اجرای بازی Dinosaur کروم در حالت online

اجرای بازی Dinosaur کروم در حالت online

تاریخچه بازی Dinosaur

بازی دایناسور در سپتامبر 2014 منتشر گردید و تنها در پلتفرم های خاصی اجرا پذیر بود، بویژه در دستگاه های اندروید قدیمی. بازنویسی این برنامه در دسامبر سال 2104 تکمیل گردید. امسال 4مین سال تولد این بازیست و به همین مناسبت یک بالون، یک کیک و همچنین یک کلاه رنگی بدان افزوده شده است.  البته بهتره بی خیال این بازی بشبد چراکه playtime بازی 17 میلیون سال طول می کشد یعنی همان مدت زمانی که T-rex در زمین زندگی می کرده!!

روش نمایش بازی Dinosaur در حالت آنلاین

مرورگر Chrome بازی بی پایان پنهانی در سبک دونده دارد که اگر رایانه یا گوشی شما در حالت offline باشد می توانید آن را بازی کنید. در این بازی تیرکسی دونده راهی بی پایان دارد که شبانه روزدر آن می دود و از روی موانع نیزمی پرد و هر زمان سرعت آن بیشتر و بیشتر می شود و شما می توانید رکورد های متفاوتی داشته باشید. اما نکته مهم این بازی در این است که شما می توانید تنها در حالت offline آن را بازی کنید.

آمارها نشان داده که تاکنون بیش از 270 میلیون باز این بازی را انجام داده اند. خدا می دونه که چه تعداد از کاربران کروم برای انجام این بازی اینترنت خود را خاموش کرده اند تا دایناسور بازی کنند (:. در این نوشتار می خواهیم روش نمایش بازی دایناسور در حالت آنلاین را به شما آموزش دهیم. پس با ما همراه باشید.

  1. در رایانه دسکتاپ خود مرورگر کروم را باز کنید.
  2. به بخش نوار آدرس در بالای مرور گر رفته و chrome://dino را وارد کنید و Enter کنید.
    برای اجرای بازی از بین کلید های جهت نما کلید ↑ را فشار دهید.
اجرای بازی Dinosaur کروم در حالت online, اجرای بازی Dinosaur کروم, بازی Dinosaur کروم,اجرای بازی دایناسور chrome, بازی دایناسور کروم, دایناسور دونده کروم, دایناسور کروم در حالت آنلاین, روشتک, raveshtech, دایناسور کروم, chrome دایناسور,
اجرای بازی Dinosaur کروم در حالت online

برای نمایش بازی در گوشی های اندروید و آیفون می توانید گام های بالا را دوباره تکرار کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا