how toاندروید

باز کردن فایل PDF در گوشی اندروید

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 4 میانگین: 3.8]

باز کردن فایل PDF در گوشی اندروید

باز کردن فایل PDF در گوشی اندروید

گاهی باز کردن فایل پی دی اف در گوشی یا تبل اندروید می تواند برای شما دردسر ساز باشد. اما خبر خوش اینکه باز کردن فایل PDF در گوشی های اندروید کاری بسیار آسان است و حتی شاید گوشی یا تبلت اندروید شما از پیش دارای برنامه ای برای باز کردن پرونده های پی دی اف باشد. اگر دستگاه شما چنین امکانی نداشت به تر است این نوشتار را بخوانید تا برخی از راه های باز کردن فایل پی دی اف در گوشی یا تبلت اندروید را به شما نشان دهیم.

چگونه فایل PDF را در گوشی یا تبلت اندروید باز کنیم؟

 1. بخت داشتن یک برنامه برای باز کردن فایل PDF در گوشی یا تبلت اندروید بسیار است و حتی کاربر این امکان را دارد تا پرونده پی دی اف را با Google Drive یا برنامه های همانند Kindle باز کنید.
 2. برای یافتن برنامه ای که بتوان با آن فایل PDF را در گوشی خود باز کنید، نخست می باید به بخش File Manger گوشی یا تبلت خود بروید و یک فایل پی دی اف را پیدا کنید. اگر برنامه ای در دستگاه شما بتواند PDF را باز کند بعنوان انتخاب به شما نمایش داده خواهد شد. پس از آن به آسانی از لیست گزینه ها را انتخاب کنید."<yoastmark
 3. اگر برنامه ای برای باز کردن فایل PDF در گوشی یا تبلت شما نبود، چندین گزینه را پیش روی خواهید داشت. آسان ترین راه استفاده از Google PDF Viewer می باشد هرچند به شما حس استفاده از یک برنامه سنتی را نخواهد داد زیرا نمی توانید آن را بصورت مستقیم باز کنید. این برنامه بعنوان یکی از گزینه ها در هنگام باز کردن فایل PDF به شما نشان داده خواهد شد.
  چگونه فایل PDF را در گوشی یا تبلت اندروید باز کنیم؟
  چگونه فایل PDF را در گوشی یا تبلت اندروید باز کنیم؟
 4. Files by Google نیز یکی دیگر از گزینه های پیش روی شما خواهد بود. این برنامه با مدیریت توانمند پرونده ها و می تواند فایل های PDF را باز کند. اگر این برنامه را دانلود و نصب کنیددر نگام باز کردن فایل PDF بعنوان یکی از گزینه ها به شما نشان داده خواهد شد.
  Files by Google
  Files by Google

البته اگر می خواهید برنامه ای توانمند را برای باز کردن پرونده های PDF در اختیار داشته باشید می توانید اپلیکیشن هایی همانند Adobe Acrobat Reader یا Xodo PDF Reader & Editor را از فروشگاه گوگل دانلود و نصب کنید.

 

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ
منبع
howtogeek.com

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا