اندروید

اتصال به اینترنت سیم کارت گوشی اندروید

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

اتصال به اینترنت سیم کارت گوشی اندروید

اتصال به اینترنت سیم کارت گوشی اندروید

شاید به تازگی یک گوشی هوشمند اندروید خریده اید و می خواهید از اینترنت سیم کارت آن استفاده کنید. باید بگوییم تا زمانی که در گوشی اندروید خود یک سیم کارت فعال دارید، می توانید به اینترنت data یا داده موبایل خود متصل شوید، البته پیش از هر گونه اتصال به اینترنت بهتر است از نرخ اینترنت داده اپراتور خود و بسته های آن، آگاه شوید تا مبادا با استفاده از نرخ آزاد اینترنت، هزینه سنگینی را بر دوش خود بگذارید. البته با تیوَردن (insert – قرار دادن) سیم کارت در گوشی، اپراتورها معمولا پیامک های را برای شما می فرستند که می توانید با دیدن آنها از وضعیت نرخ اینترنت داده گوشی خود آگاه شوید.

چگونه در گوشی یا تبلت اندروید خود، به اینترنت داده یا همان اینترنت سیم کارت متصل شویم؟

 1. نخست به بخش Settings یا تنظیمات گوشی خود بروید. برای این کار می توانید به بخش کشوی برنامه ها رفته و در آنجا آیکون چرخ دنده را بتپید. سپس سوئیچ روبروی گزینه Mobile Data یا دیتای موبایل را بتپید تا روشن شود.
  چگونه در گوشی یا تبلت اندروید خود، به اینترنت داده یا همان اینترنت سیم کارت متصل شویم؟,روشتک,raveshtech چگونه در گوشی یا تبلت اندروید خود، به اینترنت داده یا همان اینترنت سیم کارت متصل شویم؟,روشتک,raveshtech
 2. بعنوان روش جایگزین می توانید به بخش Quick Panel بروید. برای این کار می باید لبه بالای نمایشگر گوشی خود را پایین بکشید. سپس آیکون Mobile Data یا دیتای موبایل را بتپید تا روشن شود. آیکون آن همانند دو پیکان رو به بالا و پایین است که کنار یکیدیگر می باشند.
  چگونه در گوشی یا تبلت اندروید خود، به اینترنت داده یا همان اینترنت سیم کارت متصل شویم؟,روشتک,raveshtech چگونه در گوشی یا تبلت اندروید خود، به اینترنت داده یا همان اینترنت سیم کارت متصل شویم؟,روشتک,raveshtech
 3. برای تغییر حالت شبکه می توانید در بخش تنظیمات به منوی Mobile networks یا شبکه های موبایل بروید، سپس منوی Netwok mode یا حالت شبکه را برگزینید و در فهرست باز شده، یکی از گزینه های نمایش داده شده را بر گزینید.

  GSM/WCDMA/LTE auto
  GSM/WCSMA auto
  WCDMA only
  GSM only

  چگونه در گوشی یا تبلت اندروید خود، به اینترنت داده یا همان اینترنت سیم کارت متصل شویم؟,روشتک,raveshtech چگونه در گوشی یا تبلت اندروید خود، به اینترنت داده یا همان اینترنت سیم کارت متصل شویم؟,روشتک,raveshtech چگونه در گوشی یا تبلت اندروید خود، به اینترنت داده یا همان اینترنت سیم کارت متصل شویم؟,روشتک,raveshtech
 4. اگر می خواهید برای کنترل مصرف از وضعیت دانلود تک تک اپلیکیشن های گوشی اندروید خود آگاه شوید، می توانید به بخش تنظیمات رفته و عنوان Mobile Data یا دیتای موبایل را بتپید تا افزون بر دیدن مقدار دانلود هر برنامه، نمودار کلی مصرف اینترنت خود را ببینید.چگونه در گوشی یا تبلت اندروید خود، به اینترنت داده یا همان اینترنت سیم کارت متصل شویم؟,روشتک,raveshtech

هنگام روشن بودن همزمان اینترنت داده و اینترنت Wi-Fi، گوشی اندروید شما از کدام اینترنت استفاده خواهد کرد؟

اگر اینترنت داده و وای فای موبایل خود را همزمان روشن کرده باشید، گوشی شما نخستین انتخابش، اینترنت Wifi خواهد بود مگر این که این وضعیت را در بخش تنظیمات گوشی خود تغییر داده باشید. فراموش نکنید که روشن بودن همزمان Data Mobile و Wi-Fi در مدت زمانی، می تواند باتری شما را به سرعت خالی کنید.

 

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا