روش mute کردن ریسه های ایمیل در آیفون و آیپد

روش mute کردن ریسه های ایمیل در آیفون و آیپد

روش mute کردن ریسه های ایمیل در آیفون و آیپد

اگر کسی اتفاقی دکمه Reply All را بزند، راهی برای گریز از گفتگوهای ایمیلی نخواهد داشت. تنها کاری که می توان انجام داد، بیصدا کردن گفتگو و غیرفعال کردن نِویت ها (notifications – اعلان ها) می باشد. در این آموزش می خواهیم روش بیصدا و mute کردن ریسه ها یا threads را در آیفون و آیپد به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشید.

ریسه ایمیل یا email thread چیست؟

ریسه ایمیل، یک پیام ایمیل است که شامل لیست در حال اجرایی از پاسخ های متعاقب است که با ایمیل اصلی آغاز می شوند. پاسخ ها بصورت دیداری در نزدیکی پیام اصلی چیده می شوند که معمولا ترتیبشان بر پایه تاریخشان از پاسخ نخست تا واپسین پاسخ است. این ترتیب از آن جهت برای خوانندگان ارزشمند است که می توانند گفتگو را بر پایه ساختار زمانی آن دنبال نمایند. این ترتیب می تواند از بالا به پایین یا از پایین به بالا باشد که البته به کلاینت ایمیل یا فراهم کننده سرویس ایمیل نیز بستگی دارد.

چگونه می توانیم ریسه های ایمیل را در آیفون و آیپد Mute کنیم؟

برای بیصدا کردن ریسه ها در آیفون و آیپد، می باید دستکم iOS 13، iPadOS 13 یا نسخه های بالاتری از آنها را روی دستگاه خود داشته باشید. برای انجام این کار دو راه پیش روی شما خواهد بود، یکی بدون باز کردن ایمیل و دیگری mute کردن پیام از منوی پاسخ یا reply menu. برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال کنید:

  1. اگر در inbox ایمیل خود هستید، ایمیل دلخواه خود را به چپ سوئیپ کرده و گزینه More را بتپید.روش mute کردن ریسه ایمیل آیفون و آیپد
  2. در پنجره پاپاپ، دکمه Mute را بتپید.روش mute کردن ریسه ایمیل آیفون و آیپد
  3. با این کار یک آیکونچه زنگ روی ایمیل شما نمایان می شود که به شما می گوید thread یا ریسه شما هم اکنون Mute یا بیصدا می باشد.روش mute کردن ریسه ایمیل آیفون و آیپد
  4. اما اگر ایمیل شما از پیش باز است، می توانید دکمه Reply را از پایین، گوشه راست، بتپید.
    اما اگر ایمیل شما از پیش باز است، می توانید دکمه Reply را از پایین، گوشه راست، بتپید.
    اما اگر ایمیل شما از پیش باز است، می توانید دکمه Reply را از پایین، گوشه راست، بتپید.
  5. سپس کمی به پایین رفته تا اینکه گزینه Mute را ببینید. پس از آن دکمه mute را بتپید تا ریسه یا thread، بیصدا شود.سپس کمی به پایین رفته تا اینکه گزینه Mute را ببینید. پس از آن دکمه mute را بتپید تا ریسه یا thread، بیصدا شود.
  6. اگر می خواهید که ریسه یا thread ایمیل مورد نظر را دوباره روشن کنید، می توانیدیکی از گام های بالا را دوباره انجام داده و این باز گزینه unmute را برای صدا دار کردن ریسه یا thread بتپید.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا