how toiPadOSآیپد

بزرگتر کردن آیکون برنامه های آیپد

بزرگتر کردن آیکون برنامه های آیپد

بزرگتر کردن آیکون برنامه های آیپد

به تازگی آیپد به صورت رسمی دارای سیستم عامل iPadOS 13 شده که دارای ویژگی های متفاوتی نسبت به iOS آیفون است. یکی از تغییرات فراوانی که در این سیستم عامل انجام گرفته، گزینه های طرح بندی بخش Home screen یا مان اِسپَر آن می باشد. در این آموزش می خواهیم چگونگی بزرگتر کردن آیکون برنامه ها و نوشته ها را به شما خوبان آموزش دهیم، پس با ما همراه باشید.

هم اکنون شما می توانید برنامه های بیشتری را با Home screen یا مان اِسپَر آیپد خود فیت کنید، شاید برخی از کاربران به دلیل ضعف نزدیک بینی، آیکون ها و نوشته های آنها برایشان خیلی ریز به نظر می رسند. خوشبختانه این امکان وجود دارد تا بتوانید سایز آیکون برنامه ها و نام آنها را بزرگتر کنید. این کار dock آیپد شما و آیکون هایش را نیز بزرگتر خواهد کرد. افزون بر این شما می توانید با استفاده از بخش تنظیمی Bold Text نام نوشته ها را نیز بزرگتر سازید.

چگونه می توانیم آیکون و نام برنامه ها را در iPadOS 13 بزرگتر کنیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در آیپد خود به بخش Settings یا تنظیمات رفته و در سمت چپ، گزینه Display & Brightness را بتپید.
  2. به پایین بخش Display & Brightness رفته.
    بزرگتر کردن آیکون برنامه های آیپد
    به پایین بخش Display & Brightness رفته.
  3. در زیر قسمت Home Screen Layout، گزینه Bigger را بتپید.
  4. برای بزرگتر کردن نام آیکون ها، می توانید، سوئیچ روبروی گزینه Bold Text را بتپید. البته فراموش نکنید که با فعال شدن آن همه متن های سیستم عامل شما Bold یا درشت می شود.بزرگتر کردن آیکون برنامه های آیپد

توجه داشته باشید که شما نمی توانید در صورت فعال بودن گزینه Bigger، از ویژگی Today View در Home screen یا مان اِسپَر آیپد خود استفاده کنید.

بزرگتر کردن آیکون برنامه های آیپد

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن