iOSiTunesMacآیپدآیفونویندوز

ساخت آهنگ زنگ برای آیفون

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

ساخت آهنگ زنگ برای آیفون

ساخت آهنگ زنگ برای آیفون

اَمانند (unlike – بر خلاف) گوشی های اندروید که شما می توانید فایل آهنگ دلخواه خود را به سادگی از رایانه به گوشی خود منتقل کرده و آهنگ زنگ یا ringtone دلخواه خود را در گوشی بسازید، انجام این فرایند در آیفون کمی پیچیده تر می باشد، هرچند که انجام این کار ناممکن نیست، اما می تواند کمی طولانی باشد. در کل ساخت آهنگ سفارشی برای گوشی آیفون، آنقدر ها هم که گمان می کنید، دشوار نمی باشد. در این آموزش روش ساخت آهنگ زنگ یا ringtone سفارشی آیفون را به شما نشان خواهیم داد.

چگونه برای آیفون خود یک آهنگ زنگ یا ringtone سفارشی بسازیم؟

برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

 1. در رایانه خود برنامه iTunes را باز کنید.ساخت آهنگ زنگ برای آیفون,روشتک,raveshtech
 2. سپس آهنگی را که می خواهید تبدیل به آهنگ زنگ گوشی و ringtone خود کنید را برگزینید. توجه داشته باشید که آهنگ زنگ آیفون 30 ثانیه ای می باشد، پس خود را برای یافتن آهنگ های طولانی، نیازارید، چرا که در هر صورت آهنگ انتخابی شما برش خواهد خورد و تنها 30 ثانیه از آن پخش خواهد شد.
 3. روی آهنگ مورد نظر خود راست کلیک کرده و در فهرست باز شده، Song Info را برگزینید. سپس در پنجره باز شده، به زبانه و تب Options بروید.ساخت آهنگ زنگ برای آیفون,روشتک,raveshtech
 4. برای پخش، قسمت مورد علاقه آهنگ خود، می توانید زمان آغاز و پایان آهنگ را ویرایش کنید. پس از پایان کار، دکمه OK را کلیک کنید.
 5. سپس به مسیر File > Convert > Create AAC Version بروید.ساخت آهنگ زنگ برای آیفون,روشتک,raveshtech
 6.  برای دسترسی آسان، آهنگی که با فرمت AAC ساخته اید را به Desktop رایانه خود کشیده و drag کنید.ساخت آهنگ زنگ برای آیفون,روشتک,raveshtech
 7. اکنون روی آهنگ راست کلیک کرده . پسوند آن را به m4r. تغییر دهید تا به عنوان فایل آهنگ زنگ و ringtone گوشی آیفون، شناسایی پذیر باشد.ساخت آهنگ زنگ برای آیفون,روشتک,raveshtech
  اگر در جریان تغییر، پسوند فایل را نمی بینید، به مسیر Control Panel > File Explorer Options رفته و در زیر زبانه و تب View، تیک باکس کنار  Hide extensions for known file types را بردارید.
 8. سپس آیفون خود را به رایانه متصل کرده و آن را در iTunes باز کنید.
 9. Tones را در ستون سمت چپ برنامه انتخاب کنید.ساخت آهنگ زنگ برای آیفون,روشتک,raveshtech
 10. فایل m4r. را از دسکتاپ رایانه خود گرفته و روی پنجره برنامه iTunes بکشید. با این کار، فایل مورد نظر با آیفون شما، همگام و sync خواهد شد.
 11. در آیفون خود به مسیر،  Settings > Sounds & Haptics >  Ringtone، خواهید دید که آهنگ زنگ برگزیده شما به تازگی آپلود شده است. پس آهنگ را انتخاب کنید تا کار پایان یابد.

 

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا