Snapchatآیپدآیفوناندروید

ساخت استوری خصوصی در اسنپ چت

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

ساخت استوری خصوصی در اسنپ چت

ساخت استوری خصوصی در اسنپ چت

ویژگی Snapchat stores یا داستان های اسنپ چت، راهی بسیار خوب برای به روز نگه داشتن دوستان و حتی دشمنان و رشکَن ها (کسانی که حسادت می ورزند) می باشد. آغاز این ویژگی در اسنپ چت، توجه گسترده رسانه ها و شبکه های اجتماعی، همانند Instagram، فیسبوک و Whatsapp را به سوی خود جلب کرد. یادگیری روش ساخت private story یا داستان خصوصی در اسنپ، نیاز به شناخت ساز و کار این ویژگی خواهد داشت.

در این آموزش می خواهیم روش تغییر حریم خصوصی یا privacy را در اسنپ استوری ها به شما نشان دهیم تا مطمئن شوید که استوری شما تنها بدست کسانی می رسد که می خواهید. بی گمان شما هم نمی خواهید تا دشمنان و رشکَن ها (کسانی که حسادت می ورزند) با سرک کشیدن، گاه و بی گاه در استوری ها و داستان های شما، زندگی در اسنپ چت را برای شما رنج آور کنند.

استوری های خصوصی اسنپ چت

اگر یک داستان یا استوری خصوصی در اسنپ چت درست کنید، نتنها آن را برای بینندگان مورد نظر خود، مشاهده پذیر می کنید، بلکه به آنها پروانه می دهید تا به داستان شما چیزی بیافزایند. آنها این امکان را دارند تا اسنپ ها یا کامنت خود را برای تعامل با داستان شما، ارسال کنند.

کسانی که به داستان و استوری شما دسترسی دارند، می توانند تا 1000 اسنپ روی داستان شما بگذارند تا اینکه واپسین داستانی را که فرستاده اید، جایگزین آن شود. اگر داستان و استوری شما برای 24 به روز نشود، داستان شما خود به خود تاپدید خواهد شد.

چگونه در اسنپ چت خود، یک داستان و استوری خصوصی درست کنیم؟

 1. برنامه Snapchat را در گوشی خود باز کنید.ساخت استوری خصوصی در اسنپ چت,روشتک,raveshtech
 2. وارد اکانت اسنپ چت خود شوید.ساخت استوری خصوصی در اسنپ چت,روشتک,raveshtech
 3. user icon یا آیکون کاربر را در بالای برنامه یافته، و آن را بتپید.ساخت استوری خصوصی در اسنپ چت,روشتک,raveshtech
 4. برای باز کردن بخش Settings یا تنظیمات، آیکون چرخ دنده را بتپید.ساخت استوری خصوصی در اسنپ چت,روشتک,raveshtech
 5. به پایین بخش تنظیمات رفته و در زیر بخش Who Can گزینه View My Story را برگزینید.ساخت استوری خصوصی در اسنپ چت,روشتک,raveshtech
 6. در اینجا می توانید یکی از گزینه ها را انتخاب گنی:
  1- Every: اگر می خواهید داستان و استوری شما همگانی باشد و برای همه کاربران باز شود، این گزینه را انتخاب کنید.
  2- Friends: اگر می خواهید تنها دوستا اسنپ چتی شما داستان و استوری شما را ببینند، این گزینه را انتخاب کنید.
  3- Custom: اگر می خواهید تنها گروه برگزیده ای از دوستانتان، داستان و استوری شما را ببینند، این گزینه را انتخاب کنید. برای این کار می باید تیک باکس کنار نام دوست مورد نظر خود را بر دارید تا نتواند داستان شما را ببینید. با برداشتن تیک همه باکس ها، تنها خودتان امکان دیدن داستان و استوری را خواهید داشت.ساخت استوری خصوصی در اسنپ چت,روشتک,raveshtech

با انجام گام های بالا، می توانید داستان خود را در کمتر از یک دقیقه خصوصی کنید تا از دست دشمنان و رشکَنان (کسانی که حسادت می ورزند) در امان باشید.

 

 

 

 

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
اینستاگرامخوشحال میشیم اینستاگرام مارو دنبال کنید

دیدن آموزش‌ها و اخبار ویدئویی تو اینستا می تونه جذاب باشه. ما تازه کارمون رو در اینستا آغاز کردیم. از ما پشتیبانی کنید