how toترفند های آیفون

روش ساختن آلبوم در برنامه Photos آیفون iOS 13

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 4]

روش ساختن آلبوم در برنامه Photos آیفون iOS 13

روش ساختن آلبوم در برنامه Photos آیفون iOS 13

یکی از برترین مزایای یک آیفون دوربین با کیفیت آن است که می تواند همه لحظات زندگی شما را از مسافرت، تعطیلات، حضور در حمع دوستان، طلوع خورشید، آشپزی و هر چیزی دیگری را که در ذهن دارید برای همیشه ضبط و ثبت نماید.
اما در میان انبوه عکس های گرفته شده شاید مهمترین مشکلی که کاربران آیفون با آن روبرو می شوند پیدا کردن عکس های دلخواه خود برای دیدن است. از آنجا که ممکن است که عکس های گرفته شده خیلی زیاد باشد، شما بی گمان در یافتن عکس ها دچار مشکل خواهید شد، در چنین شرایطی ساختن آلبوم عکس می تواند شما را در یافتن عکس های دلخواهتان یاری کند.

خوشبختانه امروزه اپل امکانات فراوانی را برای برنامه Photos فراهم ساخته و شما می توانید،عکس ها را به آلبوم دلخواه  خود بیافزائید، به سادگی عکس ها را ویرایش کرده، تغییر نام داده، برش داده، تغییر ساز دهید و یا حتی آنها را برای جلوگیری از دیدن شدنشان از سوی دیگران پنهان و مخفی کنید. در این آموزش می خواهیم روش ساخت آلبوم را در آیفون iOS 13 به شما نشان دهیم پس با ما همراه باشید.

چگونه می توانیم در برنامه Photos آیفون iOS 13 آلبوم عکس بسازیم؟

برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در آیفون iOS 13 خود برنامه Photos را باز کنید و زبانه یا تب Albums را در منوی پایین این برنامه بتپید.روش ساختن آلبوم در برنامه Photos آیفون iOS 13
  2. سپس آیکون + را در بالا-چپ پنجره برنامه بتپید.روش ساختن آلبوم در برنامه Photos آیفون iOS 13
  3. سپس بسته به نیاز خود یکی از دو گزینه New Album یا New Shared Album را برگزینید.سپس بسته به نیاز خود یکی از دو گزینه New Album یا New Shared Album را برگزینید.
  4. البومی را که تازه ساخته اید با نامی دلخواه، نام گذاری کرده و پس از آن دکمه Save را بتپید.
  5. اکنون عکس هایی را که می خواهید در آلبوم تازه خود داشته باشید، برگزیده و دکمه Done را برای ذخیره سازی تغییرات بتپید.البومی را که تازه ساخته اید با نامی دلخواه، نام گذاری کرده و پس از آن دکمه Save را بتپید.

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا