توئیتر

خروج از اکانت توییتر در همه دستگاه ها

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

خروج از اکانت توییتر در همه دستگاه ها

اگر شما هم درباره دسترسی دیگران به اکانت توییتر (Twitter) خود نگران هستید و یا اینکه می خواهید از دسترسی نداشتن دستگاه های قدیمی خود به اکانت توییتر مطمئن شوید، می توانید به یکباره  با همه دستگاه های خود از اکانت توییتر خارج شده یا log out کنید. در این آموزش می خواهیم چگونگی log out و خروج از اکانت توییتر در همه دستگاه ها را در همه دستگاه ها به شما نشان دهیم، پس با ما همراه باشد.

قصد فروش دستگاه قدیمی می تواند یکی ازدلایلی باشد که شما بخواهید از حساب توییتر خود در همه دستگاه های log out کنید و یا اینکه اکانت مورد نظر شما یک اکانت شرکتی است و می خواهید از log out شدن همه کارمندان متصل به آن مطمئن شوید. در هر صورت خارج شدن از اکانت و حساب توییتر هر دلیلی که داشته باشد، باید بدانید که خارج شدن از حساب کاربری توییتر در همه دستگاه هایی که دارید، کار آسانی می باشد.

پیشنهاد: اگر می‌خواهید میان اکانت های خود در نسخه وب توییتر جابجا شوید با روشتک همراه باشید.

روش log out کردن از حساب Twitter در همه دستگاه هایی که داریم

فرایند انجام این کار چه در توییتر وب و چه در برنامه توییتر اندروید، آیفون و آیپد یکسان می باشد و شما می توانید، در هر پلتفرمی که هستید، برای خروج از اکانت توییتر در همه دستگاه ها گام های زیر  دنبال نمائید:

 1. اگر شما در حال استفاده از نسخه وب Twitter هستید، می باید در منوی سمت چپ، گزینه More را کلیک کنید. این کار، گزینه های مورد نیاز را در توییتر به شما نشان خواهد داد.
  "<yoastmark

اما اگر از اپلیکیشن Twitter موبایل استفاده می کنید، می باید منوی همبرگری یا 3 خطی بالای برنامه را که در سمت چپ یا راست بالای برنامه قرار گرفته، بتپید و یا اینکه لبه سمت چپ اِسپَر (screen – صفحه) را به سمت راست سوئیپ کنید.

 1. از اینجا به بعد همه گام ها در توییتر وب و توییتر موبایل یکسان می شود. پس در فهرست پیش روی، Settings And Privacy را بتپید یا بکلیکید.
منوی Settings And Privacy یا تنظیمات و حریم خصوصی در توییتر
منوی Settings And Privacy یا تنظیمات و حریم خصوصی در توییتر
 • سپس در بخش تنظیمات، گزینه Account را انتخاب کنید.
 • گزینه Account
 • برگه را به پایین پیموده و در زیر بخش Data And Permissions، گزینه Apps And Sessions را تپیده یا کلیک کنید.
 • گزینه Apps And Sessions
  گزینه Apps And Sessions
 • در زیر عنوان Session، لیست و فهرست دستگاه هایی را که به اکانت شما دسترسی دارند، نمایش داده می شود. اکنون برای خروج از اکانت توییتر در همه دستگاه ها، Log Out All Other Sessions را تپیده یا بکلیکید.
 • انتخاب Log Out All Other Sessions در تنظیمات توییتر
  انتخاب Log Out All Other Sessions در تنظیمات توییتر
 • سپس در پنل نمایان شده، جهت تائید خروج، دکمه Log Out را تپیده یا کلیک کنید.
 • دکمه Log Out و تائید خروج از حساب توییتر در همه دستگاه ها
  دکمه Log Out و تائید خروج از حساب توییتر در همه دستگاه ها

  به همین سادگی و با انجام گام های بالا کار خروج از اکانت توییتر در همه دستگاه ها انجام می‌پذیرد  و دیگر هیچ دستگاهی به اکانت توییتر شما دسترسی نخواهد داشت و درصورت نیاز می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به فروش برسانید.

  vala

  وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  -- بارگیری کد امنیتی --

  دکمه بازگشت به بالا