اندرویددستگاه یاب اندروید گوگل

قفل کردن و پخش زنگ گوشی با Find My Device

قفل کردن و پخش زنگ گوشی با Find My Device

قفل کردن و پخش زنگ گوشی با Find My Device

اپلیکیشن Find My Device گوگل

در صورت دزدیده شدن و یا گم شدن گوشی اندروید شما، اپلیکیشن Find My Device گوگل، این امکان را به شما می دهد تا از راه دور، دستگاه خود را ردیابی کرده، آنرا قفل کنید، و یا داده های خود را از روی آن پاک نمائید. افزون بر این موارد، اپلیکیشن Find My Device گوگل میزان باتری برجای مانده گوشی شما و اتصال آن به Wifi را نیز به شما نشان خواهد داد. اپلیکیشن Find My Device بخشی از سامانه Google Play Protect بوده و به منظور پاسداری از گوشی شما در برابر محتوای مخرب طراحی شده است.

چگونه با Find My Device یا دستگاه یاب گوگل با گوشی گمشده خود تماس بگیریم؟

بهترین بخش اپلیکیشن Find My Device، آسانی دسترسی بدان است. شما می توانید برای جایابی گوشی خود به وبسایت Find My Device رفته و یا با گوشی دیگری وارد این اپلیکیشن شوید. پس از جایابی دستگاه می توانید از گزینه Play Sound یا پخش صدا نیز استفاده کنید. این گزینه صدای بلند و ممتدی را برای چند دقیقه از گوشی شما پخش می کند، حتی اگر شما صدای زنگ گوشی خود را خاموش کرده باشید. برای خاموشاندن آن پس از یافتن گوشی، می توانید دکمه power گوشی را فشار دهید. برای انجام این کار گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. گوشی خود را در اپلیکیشن Find My Device جایابی کنید.
  2. Play Sound یا پخش صدا را بتپید.
  3. گوشی اندروید شما شروع به زنگ زدن خواهد کرد. اگر گوشی خود را یافتید می توانید با فشردن دکمه power آن را خاموش کنید.چگونه با Find My Device یا دستگاه یاب گوگل با گوشی گمشده خود تماس بگیریم,روشتک,raveshtech

چگونه با اپلیکیشن با Find My Device یا دستگاه یاب گوگل، کوشی اندروید خود را قفل نمائیم؟

در اپلیکیشن Find My Device، گزینه دیگری به نام Lock یا قفل داریم که به شما پروانه می دهد تا گذرواژ و پسورد تازه ای را روی گوشی اندروید خود Set نمائید. همچنین به کمک آن می توانید پیامی را روی قفل صفحه گوشی خود نمایش دهید و شماره ای بدان بیافزائید تا کسی که گوشی شما را یافته، بتواند با شما تماس بگیرد. برای انجام این کار گام های زیر را دنبال کنید:

  1. گوشی خود را در اپلیکیشن Find My Device جایابی کنید.
  2. Lock یا قفل را بتپید.
  3. پیام و شماره تماسی را که می خواهید روی قفل صفحه نمایش داده شود، وارد کنید.
  4. سپس Lock و قفل را بتپید.چگونه با اپلیکیشن با Find My Device یا دستگاه یاب گوگل، کوشی اندروید خود را قفل نمائیم,روشتک,raveshtech

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا