روش آپدیت گوشی Galaxy Note 8 به اندروید Oreo 8

روش آپدیت گوشی Galaxy Note 8 به اندروید Oreo 8

روش آپدیت گوشی Galaxy Note 8 به اندروید Oreo 8

پس از مدتی انتظار که گویی بی پایان می نمود، نوید آمده که سرانجام سامسونگ، امکان بروزرسانی سیستم عامل Galaxy Note 8 را به اندروید Oreo 8، فراهم کزده.

البته ممکن است انتشار این آپدیت چند روزی به درازا بکشد، چرا که این فرایند کمی زمانبر است و کارخانه ها ترجیح می دهند تا بروزرسانی های گشترده را در وضعیتی مشخص و تکمیل شده انتشار دهند و پیش این با انتشار محدود آن و بررسی باگ های احتمالی گزارش شده آنها را برطرف نمایند تا بروز رسانی منتشر شده بخوبی روی دستگاه ها اجرا گردد و این کار باعث شود تا بیشتر خریداران با مشکلات باگ های گزارش شده روبرو نشوند.

چگونه از وضعیت بروزرسانی گوشی Galaxy Note 8 به اندروید Oreo 8 آگاه گردیم؟

بطور معمول خریداران چشمبراه می مانند تا گوشی آنها پیامی مبنی بر بروزرسانی سیستم عامل اندروید را به آنها اعلام کند. ولی شما نیز خودتان می توانید دستی، از وضعیت ارائه آخرین نسخه اندروید گوشی خود آگاهی پیدا کنید. در این نوشتار با ما همراه باشید تا روش اطلاع از آخرین بروز رسانی گوشی و انجام آن را به شما آموزش دهیم.

  1. نخست به بخش Settings یا تنظیمات گوشی خود بروید.نخست به بخش Settings یا تنظیمات گوشی خود بروید,روشتک,raveshtech
  2. در پائین فهرست باز شده روی گزینه Software Update یا بروزرسانی نرم افزار بتپید.در پائین فهرست باز شده روی گزینه Software Update یا بروزرسانی نرم افزار بتپید,raveshtech,روشتک
  3. سپس روی گزینه Download Updates Manually یا همان بارگیری دستی بروزرسانی بتپید.سپس روی گزینه Download Updates Manually یا همان بارگیری دستی بروزرسانی بتپید,روشتک,raveshtech
  4. اگر آپدیتی برای گوشی شما فراهم باشد، شما پرده ای خواهید دید که 3 گزینه پیش روی شما خواهد بود.
  • INSTALL NOW بدین معنا که هم اکنون آپدیت را نصب کنید که در اینصورت با توجه به سرعت اینترنت شما زمان انجام فرایند بروزرسانی متفاوت خواهد بود و پس از آن گوشی شما ریستارت می گردد.
  • OVERNIGHT INSTALL بدین معنا که آپدیت را هنگام شب انجام دهید.
  • LATER بدین معنا که آپدیت را بعدا انجام دهیم.INSTALL NOW بدین معنا که هم اکنون آپدیت را نصب کنید که در اینصورت با توجه به سرعت اینترنت شما زمان انجام فرایند بروزرسانی متفاوت خواهد بود و پس از آن گوشی شما ریستارت می گردد, OVERNIGHT INSTALL بدین معنا که آپدیت را هنگام شب انجام دهید, LATER بدین معنا که آپدیت را بعدا انجام دهیم,روشتک,raveshtech

گوگل در اندروید Oreo 8 ویژگی های تازه ای همچون picture-in-picture multitasking و notification dots را بدان افزوده و سرعت بوت شدن آن نیز بالاتر برده.

منبع: tomsguide.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا