PS4

روش به اشتراک گذاری بازی ها در PlayStation 4

به این آموزش امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

روش به اشتراک گذاری بازی ها در PlayStation 4

روش به اشتراک گذاری بازی ها در PlayStation 4

قیمت بازی در کنسنول های گوناگون بسیار گران می باشد،  بازی های پلی استیشن 4 نیز از این گزانی جدانی نیستند و همه افراد توانایی این را ندارند تا بازی های گوناگونی را خریداری کنند و قیمت یک بازی معمولی PlayStation 4 دستکم 60 دلار می باشد. اما راه هایی برای به اشتراک گذاری و همرسانی بازی ها در میان چندین کنسول PlayStation 4 پیش پای شما می باشد تا شما و دوستان نزدیک و یا خویشانتان می توانند بدون ورود به اکانت شما، Game مورد نظر را بازی کنند. فرایند این کار نیز بسیار آسان می باشد.به عبارت ساده تر این روش به شما یا کس دیگر این امکان را می دهد تا به Libraries یا نویستان های بازی های دانلود شده مورد نظر متصل شوید و با محدودیت های کمتری به آنها دسترسی پیدا کنید.

چگونه بازی های PS4 را با دوستان و خویشان خود به اشتراک بگذاریم؟

برای این کار نیاز دارید تا به دوستان PS4 یا اطلاعات اکانت خود دسترسی داشته باشید. برای انجام این کار می توانید گام های زیر را دنبال نمائید:

  1. در کنسول PlayStation 4 دوستتان وارد اکانت شبکه PlayStation خود شوید.
  2. در منوی اصلی به بخش Settings یا تنظیمات بروید.چگونه بازی های PS4 را با دوستان و خویشان خود به اشتراک بگذاریم,روشتک,raveshtech
  3. پس از آن Account Management یا مدیریت حساب کاربری را برگزینید.پس از آن Account Management یا مدیریت حساب کاربری را برگزینید,روشتک,raveshtech
  4. در فهرست پیش روی، گزینه Activate as your primary PS4 را برگزینید.در فهرست پیش روی، گزینه Activate as your primary PS4 را برگزینید,روشتک,raveshtech
  5. پس از انجام گام بالا، Activate را برگزینید.پس از انجام گام بالا، Activate را برگزینید,روشتک,raveshtech

پس از انجام گام های بالا در کنسول خود به همه بازی های کنسول PlayStation 4 دوست خود دسترسی پیدا می کنید. تنها کاری که نیاز است انجام دهید دانلود بازی ها از library یا نویستان کنسول دوستتان می باشد.

فراموش نکنید با اینکه شما می توانید با استفاده از این روش، بازی های خود را میان افراد نامحدودی به اشتراک بگذارید ولی باید بدانید که تنها دو نفر می توانند بصورت همزمان یک Game را بازی کنند. این امر نیز باعث می شود تا شما بازی را تنها در میان دوستان نزدیک و یا خویشان به اشتراک بگذارید.

پیشنهادی: مگاهنگ مجله بررسی و پخش همزمان آهنگ با متن و معنی مجله مگ آهنگ

vala

وبسایت آموزشی روشتک در زمینه فناوری های نوین در پایان تابستان سال 2017 میلادی توسط علی عباسی دانشجوی رشته اینترنت و شبکه های گسترده بنیان گذاشته شد که در آغاز برای او تا اندازه ای این کار جنبه سرگرمی داشت، اما رفته رفته و با کار پیوسته، این وبسایت هم اکنون رویه ای جدی تر از پیش به خود گرفته است تا در زمینه آموزش و فناوری های نوین همراهی خوب برای شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا